Kdy bude herečka s nejkrásnějším úsměvem maminkou?  Veronika Khek Kubařová to vzala odhadem
Zdroj: TV Prima

Kdy bude herečka s nejkrásnějším úsměvem maminkou? Veronika Khek Kubařová to vzala odhadem

Vytvořeno dne 24.03.2021

 

Herečka Veronika Khek Kubařová promluvila o plánování dítěte a i o svém vlastním dětství. Co vše na sebe práskla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka?

„Jsem z Rakovníka, ale prázdniny jsem trávila u své babičky na Vysočině, měla králíky, husy, slepice, krůty. Na zahradě občas byly hromádky. A ty, když byly suché, byly dobrý materiál pro přestřelku,“ přiznala se půvabná herečka ke zvláštní dětské hře s tím, že jí nic zvířecího není cizí.

Video soubor

„Miluju vůni hnoje, je to divný, ale mám to ráda. Vyrůstala jsem na konci města v Rakovníku a kousek od nás byla oblast s kravínem – a jednou za čas, když se dobře otočil vítr, přišla vůně hnoje. A pamatuju si, jak jsme jednou stáli se spolužáky venku před konzervatoří a kolem projel traktor s kobylinci. Nevím, kde se vzal v centru Prahy, ale zaválo to tam a já se rozzářila nad vůní domova,“ doplnila Kubařová, jejíž adaptace v Praze neprobíhala zrovna hladce.

„Přišla jsem do Prahy, když tady bylo po povodních. Praha byla vzhůru nohama. Co jeden den jelo někam, druhý den jinam. Když spolužáci řekli, že se sejdeme na Karláku, nevěděla jsem, jestli to je Karlův most, Karlovo náměstí nebo Karlova ulice. Myslela jsem si, že čísla tramvají znamenají, v kolik jedou, a že se nastupuje předními dveřmi a vychází zadními. Chvíli trvalo, než jsem se zorientovala,“ směje se herečka.

V Praze žije už téměř dvacet let. V Praze si našla angažmá i manžela. Už šest let je provdaná za divadelního režiséra Pavla Kheka. A tak logicky přichází otázky na založení rodiny

Jednou jsem si vzala na premiéru přiléhavé šaty a měla jsem nafouklé břicho. A je neuvěřitelný, co se spustilo za humbuk. Lidi mi psali, gratulovali. Po čase mě potkávali a ptali se, kde mám to dítě. Jsem vystavovaná různým domněnkám. Těším se na děti. Chci dítě, jasně. Ale jestli bude dřív dítě nebo další premiéra, to se uvidí. Mám pocit letos, že diář je sprosté slovo. Premiéra i miminko jsou ve hvězdách,“ konstatovala Veronika Khek Kubařová.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 07.04.2022 00:46
verca je kocka v tech cervenych satech je neskutecne sexy a roztomila miminko ji strasne preju ted je v nejlepsim veku tehotenstvi by ji hrozne sluselo je strasne roztomila a sladka