Koncert pro dobrou věc voněl burčákem. Své o tom ví tahle pětka zpěváků
Zdroj: Se svolením Martin Production

Koncert pro dobrou věc voněl burčákem. Své o tom ví tahle pětka zpěváků

Vytvořeno dne 21.09.2021

V jihomoravských Horních Věstonicích se opět potkali zpěváci se srdcem na správném místě. Podpořili pacienty s nemocí motýlích křídel na koncertu „Křídla motýlí“ 2021.

Tak, jak už to na těchto benefičních koncertech někdy bývá „člověk míní a osud mění“, v den koncertu volala herečka Michaela Tomešová, známá například z primáckého seriálu Sestřičky, že se od svých dětí nachladila a na koncert přijet nemůže. Poslala všem přítomným divákům alespoň telefonický pozdrav.

 Produkci nastal problém, koho narychlo z dalších interpretů oslovit. Nakonec se podařilo sehnat a přemluvit zpěváka a bývalého kamioňáka Jiřího Zonygu, který nabídku přijal, byť byl v tu dobu na výletě na kole v okolních lesích.

Celý koncert začal mluveným slovem i zpěvem producent a zpěvák v jedné osobě, který tento benefiční koncert produkuje už sedmým rokem Martin France. Poté so vystřídali umělci Jan Kříž, Yvetta Blanarovičová, Jiří Zonyga a Heidi Janků.

A jelikož zpěváci zpívali na Moravě, starosta vedlejších Dolních Dunajovic Josef Hasník všechny přítomné interprety potěšil v zákulisí nefalšovaným moravským burčákem.

V rámci celé této pro všechny povedené trachtace se pro organizaci pro pacienty s nemocí motýlích křídel Debra ČR, podařilo získat s přispěním jednoho z přítomných sponzorů částku přes 32.000,- Kč a bylo zároveň určeno i datum na pořádání dalšího ročníku koncertu a to 17. září 2022.