Kontroverzní Psychopat Bejr se stal novým spolumajitelem organizace Red Face. A hned vyzval Vémolu do klece
Zdroj: herminapress

Kontroverzní Psychopat Bejr se stal novým spolumajitelem organizace Red Face. A hned vyzval Vémolu do klece

Vytvořeno dne 10.03.2024

Dlouho se spekulovalo o tom, kdo to bude a už je to venku! Red Face má nového promotéra a spolumajitele, kterým není nikdo jiný než Aleš Bejr, kterému mnozí neřeknou jinak než Psychopat Bejr. Ten teď k dokonalosti dotáhne chystaný galavečer Red Face 3.

Na tiskové konferenci si neodpustil rýpanec do promotéra a majitele Clash of theStars Tomáše Linh Le Syho, se kterým má dlouhodobé spory.

„Takže co, Le Sýčku, teď to bude kamarádíčku jedna jedna. Teď to půjde nahoru, myslím si, že za chvilku půjdeme přes Clash i Oktagon. Až odejde ta největší hvězda, což je Karlos Vémola, tak si myslím, že přijme nabídku do Red Face. Já už jsem s ním předdomluvil zápas v boxu,“ usmíval se Bejr, který měl na sobě Karlosovo zlaté sako, které nad ním vyhrál ve škrtící challenge.

Vémola bude mít v létě poslední profesionální zápas v MMA organizaci Oktagon nad Attilou Véghem, poté se předpokládá že by mohl zápasit v jedné z neprofesionálních organizací, jako je například Clash of the Stars, kde byl na posledním galavečeru i hostem v hledišti.

Otázkou je, jak dokáže Bejr zvednout laťku organizace a přilákat tak další hvězdné zápasníky či vyprodávat arény. Není tajemstvím, že u Vémoly hrají v první řadě peníze, a kdo nabídne více, tam bude zápasit.