Krásná Lia Kees je zpět: Život je víc než šlechtění před zrcadlem!
Zdroj: Archiv

Krásná Lia Kees je zpět: Život je víc než šlechtění před zrcadlem!

Vytvořeno dne 29.09.2020

Vypadá jako panenka, mnoho mužů o ní sní. Není se čemu divit, Lia Kees opravdu patří mezi nejkrásnější ženy u nás. Ovšem ona sama krásu nevnímá jako něco, na čem by měla svůj život stavět a neřešit nic jiného. Je totiž velmi pracovitá a ráda se spoléhá sama na sebe.

Lia je snad ještě o něco více sexy, než dříve.

Při pohledu na Liu si někdo možná může myslet, že nedělá nic jiného, než že chodí po nákupech, maká ve fitku, aby měla dokonalou postavu a vybírá šminky, které ji udělají ještě dokonalejší. Maximálně to sem tam proloží solárkem, což je vrcholem jejího dne. Realita je ale v mnohém odlišná, přesto si Liu často lidé berou do úst právě proto, jak vypadá. Zejména sociální sítě jsou v tomto ohledu velmi "výživné". 

„Neřeším to. Lidé jsou různí. Kdo mě zná, tak dobře ví, jaká opravdu jsem,“ nedělá si z ničeho těžkou hlavu. V poslední době řešila hlavně rozchod. Teď už se ale vrací zase plnohodnotně zpět. Posílená a odhodlaná hodně dokázat.

Tvrdě na sobě pracuje a pokud je to vůbec možné, je snad ještě o něco více sexy, než dříve. Nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat. Má za sebou kampaň na spodní prádlo značky Provoque, byla v prestižním zahraničním magazínu Merlaine, rozhovor s ní vyšel ve fashion časopise Touch. „Také jsem dokončila coachingovou akademii, právě tímto směrem chci svůj život posouvat.. Ustála jsem mediální útoky i šikanu, a i když to pro mě bylo těžké, jsem silnější a jdu dál.“ Držíme palce!