Sámer Issa je zase sám! Po rozchodu s přítelkyní mu dělají společnost jen zvířecí miláčkové
Zdroj: herminapress

Sámer Issa je zase sám! Po rozchodu s přítelkyní mu dělají společnost jen zvířecí miláčkové

Vytvořeno dne 29.09.2020

Zpěvák Sámer Issa nechal o sobě nedávno vědět rozchodem se svou přítelkyní. Je mu to sice líto, ale přiznal, že rozchod byl na spadnutí. Přesto s bývalkou zůstávají dál dobrými kamarády. Zpěvák tuhle životní epizodu považuje za uzavřenou.

„Ono to bylo vzájemné, k rozchodu se schylovalo. Takže „koronavirová ponorka“ v tom nehrála žádnou roli. V tu dobu jsme si naopak byli velmi blízcí. Ale cítili jsme, že naše cesty míří každá jinam,“ uvedl Sámer Issa, který se tím už nechce dál zabývat.

Po benefičním koncertu Noc s hvězdami v obci Zahrádky si Sámer Issa radši povídal o spolupráci s Lucií Vondráčkovou.

„Napsal jsem Lucii a trvalo to asi dva měsíce, než jsme si našli čas na společnou schůzku. V té době jsem točil písničku, jejíž text mi napsal Jakub Ludvík. Několikrát jsem to musel opakovat, prý není cítit, že se v písni chci zabít. Vyprávěl jsem to Lucii a ona chtěla tu písničku slyšet. Řekla, že tohle je náš duet. Upravili jsme texty a nakonec je z toho krásný šanson o lásce a stesku a k tomu klip,“ usmíval se zpěvák pověstný nejen láskou k hudbě a zpěvu, ale i zvířatům všeho druhu.

„Vždycky jsem něco přitáhl domů s tím, že je to jen na chvíli, na pohlídání.  Většinou u mě už ta zvířata zůstala. Takže mám dvě kočky a dva psy. Měl jsem ještě i želvu, tu jsem po sedmi letech dal člověku, který má pro ni lepší podmínky,“ řekl Sámer Issa a jen kvitoval, že má větší byt, kam se mu jeho zvířecí miláčkové vejdou.  

 

 

 

Default User Image
Simeona Mona, 30.09.2020 22:04
Samiho znam od roku 2913 kdy me pozval na svoji narozeninovou party od te doby ho znam osobne je uzasnej nejenom zpevak ale I kamarad ma srdicko na pravem miste