Krásná Lucie Šlégrová propadla tanci. V mládí si kvůli němu chtěla nechat zmenšit prsa a hodně se trápila
Zdroj: herminapress

Krásná Lucie Šlégrová propadla tanci. V mládí si kvůli němu chtěla nechat zmenšit prsa a hodně se trápila

Vytvořeno dne 19.04.2023

Manželce hokejisty Jiřího Šlégra, Lucii Šlégrové, se sny rozhodně plní. Minimálně ten poslední, z kterého je nadšená! Už v dětství si přála být tanečnicí a mohla v tom být opravdu dobrá. Přemýšlela totiž, že by tanec dělala profesionálně! Nic z toho se ale nestalo. Na tanečnici byla obrovská a také jí narostla velká prsa!

„Touha stát se tanečnicí byla obrovská, ale taky mi k tomu narostla obrovská prsa. Teď se tomu už umím zasmát, ale tenkrát jsem trpěla. Nenáviděla jsem je, kolik jsem se toho naplakala. Začala jsem se hrbit, nosila jsem vršky velkých velikostí a postupně začala nenávidět své tělo,“ popsala své stavy Lucie Šlégrová a přiznala, že to bylo těžké období. Ze všeho ji vytáhla až první láska, která ji učila se mít ráda takovou jaká je. „Povedlo se mu to, i když to trvalo pár let. Tenkrát jsem si říkala, kdybych měla peníze, nechala bych si prsa zmenšit a stala by se ze mě tanečnice. Po letech jsem ty korunky na zmenšení měla, ale už jsem zase neměla tu šanci, stát se tanečnicí.“

Lucie Šlégrová si ale počkala do svých 40 let a do tance se pustila znovu. Podle ohlasů jejích fanoušků udělala dobře. Cit pro pohyb skloubený s krásnou postavou se jim líbí a nešetří superlativy.