Kvůli nehodě na silnici prošvihla herečka Bára Fišerová sympaťáky z Muže roku. Festivalový červený koberec si ale užila
Zdroj: herminapress

Kvůli nehodě na silnici prošvihla herečka Bára Fišerová sympaťáky z Muže roku. Festivalový červený koberec si ale užila

Vytvořeno dne 07.06.2023

Herečka Bára Fišerová měla velkou radost, když jí zavolali z produkce letošního Zlín Film Festivalu a pozvali ji na zahajovací červený koberec. Navíc se po třiceti letech dočkala a po červeném koberci šla tentokrát sama a ne ve filmové delegaci.

„Do Zlína jezdím 30 let a lidé jsou zde skvělí a krásně všechny hosty vítají. Vzala jsem si boty s vysokým podpatkem a hlavou mi jelo, že hlavně nesmím zakopnout. Já jsem ale schopna v té euforii zakopnout i v teniskách. Nasadila jsem pevný krok a byl to opravdu krásný zážitek. Roman Vojtek se Šárkou Markovou jsou skvělí moderátoři, takže ze mě všechna nervozita spadla a užila jsem si ten okamžik z plných plic a moc si toho vážím,“ uvedla s úsměvem Bára Fišerová, když se doslova přiřítila na tiskovou konferenci Muže roku. Oproti svým zvyklostem, přišla pozdě. A o dost!

„Ze Zlína jsem spěchala do Prahy na tiskovku Muže roku, kde s velkou radostí sedím v porotě. Měla jsem budík na šestou ráno, ze Zlína jsme odjížděla před osmou, ale zákon schválnosti nezklamal. Před Brnem byla nehoda a my jeli hodinovou kolonou. Na tiskovku Muže roku jsem dorazila ve chvíli, kdy už ti krásní kluci jeli domů,“ smutně konstatovala herečka.

Bára Fišerová ale nesmutní. Místo ve finálové porotě má jisté a sympaťáky omrkne 25. srpna v Náchodě na finálovém večeru, který je dle jejích slov, díky Davidovi Novotnému vždy nezapomenutelný.