Silné pouto Moniky Bagárové s tříletou dcerou. Nedokáže ji přestat kojit!
Zdroj: herminapress

Silné pouto Moniky Bagárové s tříletou dcerou. Nedokáže ji přestat kojit!

Vytvořeno dne 07.06.2023

Zpěvačka Monika Bagárová (28) je na svou tříletou dcerku Ruminku natolik napojená, že se od ní nedokáže odtrhnout. Nahrává tomu i fakt, že holčičku ještě stále kojí. A to i několikrát denně.

Kojení dítěte je velmi intimní spojení a Monika Bagárová se toho nechce vzdát. Rodina už se mnou o tom nemluví, protože ví, že je to zbytečný. Je to taková věc, se kterou bojuju jako máma. Já vlastně to kojení mám ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,“ přiznala zpěvačka v pořadu Mámy sobě.

Vždy, když se o to pokusí, tak nastane situace, která ji její plány zbortí.Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku. Tak jsem se na internetu dočetla jeden tip, vyzkoušela ho a ono to zafungovalo. Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ vysvětlila Bagárová. Proto vyhledává další a další triky, jak s kojením přestat.

Přece jen, od chvíle co se Ruminka narodila, je s ní každý večer doma a nemá tak ani chvilku pro sebe. Dosud jí zatím nemohla dát ani rodičům na hlídání přes noc.

Bagárová má tříletou dcerku s bývalým partnerem zápasníkem Makhmudem Muradovem (33). V jejích dvou letech se ale rozešli a Monika nyní chodí s albánským podnikatelem Leonardem Lekajem.