Lašková naštvala Soukalovou. Ta bouchla do stolu a odchází z Primy
Zdroj: herminapress

Lašková naštvala Soukalovou. Ta bouchla do stolu a odchází z Primy

Vytvořeno dne 17.02.2023

Návrat Evy Perkausové na televizní obrazovky Primy zapůsobil jako rozbuška mezi ostatními moderátorkami. Týká se to hlavně Gabriely Laškové a Gabriely Soukalové.

Je nasnadě, že Perkausová má neotřesitelnou pozici mezi moderátorkami a díky jejímu návratu z mateřské dovolené se někdo z hlavních zpráv musí „pakovat“. Odnesla to Gábina Lašková, která však dostala nabídku moderovat Showtime a vystřídat Gabrielu Soukalovou. Jenomže Lašková si vzala čas na rozmyšlenou, přičemž Soukalová, která vyfasovala Černého Petra, by musela čekat na Laškové rozhodnutí.

Tohle už bylo na Soukalovou trochu moc a rozhodla se řešit situaci po svém:  „To co Vám chci ale sdělit, je fakt, že moje setrvání na TV Prima je aktuálně závislé na rozhodnutí mojí kolegyně Gabči Laškové, zda bude chtít z Hlavních zpráv přejít na místo moderátorky pořadu Showtime. V návaznosti na vzniklou situaci, ve které se necítím úplně komfortně, jsem se rozhodla, že první krok udělám já a odejdu. Už před nějakou dobou jsem se dostala na jakousi pomyslnou životní křižovatku a přemýšlela, kterým směrem bych do budoucna chtěla jít. Situace, která nastala, moje rozhodnutí jen urychlila,“ napsala na svém Instagramu bývala úspěšná biatlonistka.           

 

 

 

Default User Image
Andělín Umlauf, 17.02.2023 15:09
Dobrý den, myslím, že se paní Soukalovou moc zabýváte. Nestojí to za to. Děkuji
Default User Image
Anonym, 17.02.2023 23:27
Trapný a hloupý komentář,mě se Soukalová taky jako moderátorka nelíbí.
Default User Image
Jana, 17.02.2023 15:23
Soukalová nikomu z nich nesahá ani po kotníky - je hrozná. Lašková se pěkně vypracovala. Gabriely škoda v žádném případě nebude.
Default User Image
Emil, 17.02.2023 16:00
Tuhle situaci nezavinila Lašková, takže házet odpovědnost na ni je dost nefér, milá paní Soukalová... Takový ženský itriky...