Gabriela Soukalová vybrala kočárek pro svou holčičku. Tatínek je spokojený! Barva prý ladí s Gabčou
Zdroj: herminapress

Gabriela Soukalová vybrala kočárek pro svou holčičku. Tatínek je spokojený! Barva prý ladí s Gabčou

Vytvořeno dne 02.06.2021

Moderátorka a bývalá královna českého biatlonu Gabriela Soukalová se úspěšně kulatí. Holčička v jejím bříšku úspěšně roste a Gabriela a její přítel Miloš společně chystají vše potřebné k příchodu miminka na svět. Kočárek ale vybírala Gabriela sama.

„Přiznám se, že když jsem se na kočárky podívat poprvé, Mildu jsem sebou neměla. Už od vchodu na mne svítil jeden kočárek, který mi padl hned do oka. Zaujal mě barvou. Je neskutečně praktický a maminkám ulehčí život. Stejně jako všechny výrobky tady,“ rozhlédla se Gabriela Soukalová po prodejně s dětským zbožím. A co na kočárku zaujalo budoucího tatínka? „Jako chlapa mě zaujala barva, protože určitě bude ladit s Gabčou. Ale jinak je kočárek nádherně prakticky a designově zpracovaný, opravdu. Můj požadavek byl, aby se s ním dalo jezdit do terénu a sportovat. Gabriela je neposeda a určitě hned po porodu bude chtít naskočit a vrátit se do kondice. Takže nás čekají brusle, běh a to všechno samozřejmě s kočárkem.“

Termín porodu má Gabriela Soukalová na přelomu srpna a září. Chtěla by do poslední chvíle moderovat a nelenošit doma. Až porodí, to se určitě dozvíme, protože osobní život Gabriely Soukalové je propíraný bulvárem a i její těhotenství bylo sousto. „Já se od všech negativních zpráv snažím odstřihnout. A daří se mi to. Jsem v současné době tak zaneprázdněná, že se opravdu soustředím na informace jiného typu, než články o mne. Nevím, co se píše a nezajímá mne to,“ rozhodným hlasem uvedla bývalá sportovkyně. Povede ke sportu i svoji dceru?     

„Já byla doma hodně cepovaná a tlačená do sportu. Milda je zase hodně všestranný. Sportem se bavil, zkusil si od všeho trochu a má rád extrémnější sporty. Jestli holčička bude sportovní mix, tak si rozhodně užijeme,“ smáli se budoucí rodiče, na kterých je vidět, že se na společného potomka hodně moc těší.

 

 

 

Default User Image
Marcela, 03.06.2021 10:12
proč jste tak hnusný, na rozdíl od Vás Gábina něco dokázala, Vy se zmůžete jen na anonymní písmenka - to jste hrdina, ted jste jim to nandal - nějaký zakomplexovaný, co?
Default User Image
Václav, 03.06.2021 17:00
No nevím, jen mi ten pán nesedí, myslím že jim to stejne dlouho nevydrží.