Lenka Filipová byla pořádná divoška! Měla několik prvních lásek a pak ještě ty pomíjivé
Zdroj: herminapress

Lenka Filipová byla pořádná divoška! Měla několik prvních lásek a pak ještě ty pomíjivé

Vytvořeno dne 03.05.2021

Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová u příležitosti Prvomájového koncertu zavzpomínala na svou první lásku. A protože je to žena od narození krásná, těch lásek bylo několik.

„Nechci být za žádnou divošku, ale těch prvních lásek bylo několik. A pak ještě ty takové pomíjivé. Ve škole spolužáci, bylo jich hodně. To bylo. Opravdu aktivně jsem si užila dívčí život,“ usmívala se zasněně Lenka Filipová.

Na streamový koncert na podporu NF Český Mozek, který pořádala Monika Trávníčková, se Lenka Filipová hodně těšila. Přiznala, že se na hraní bez obecenstva musí správně naladit, musí v sobě nabudit tu správnou energii.

„Před koncertem jsme se s kolegy sešli jen jednou. Za ten rok nekoncertování se aktivity rozpadnou a pak se si navzájem chybíme. Ta samostatná práce na sobě je důležitá, ale nestačí to. Ještě před koronou jsem stačila vydat CD Oppidum. Stihli jsme také koncerty a písničky se tak hezky rozprostřely mezi posluchače. Na každém koncertě pár písní z Oppida vždycky zazní,“ řekla Lenka Filipová a dodala, že chystá další CD.

 „Nové album bude na počest profesora Milana Tesaře. Jeho odchod všechny kytaristy moc mrzí, pro mne to byl takový kytarový táta. To album jsem s ním připravovala hodně dlouho. Budou na něm jeho skladby a pak upravená díla různých autorů. Skladby jsou velmi náročné a navíc jsem k nim přidala i zpěv. Pilně cvičím,“ uvedla Lenka Filipová a slíbila, že se posluchači mají na co těšit.

 

 

 

Default User Image
Veronika Talpová, 04.05.2021 07:58
Není mi jasné, jak může mít někdo NĚKOLIK prvních lásek. První je snad jen jedna - právě ta první.