Dramatická rozlučka s Poldou: Fiala, Polívka, Matásek a střílečka jako na Divokém západě!
Zdroj: TV Prima

Dramatická rozlučka s Poldou: Fiala, Polívka, Matásek a střílečka jako na Divokém západě!

Vytvořeno dne 30.04.2021

Krimiseriál Polda se rozloučí velkolepou tajnou akcí v kasinu a také léčkou, ve které se ocitne Vladimír Polívka coby Junior. Frič v podání Radima Fialy se chce dostat na kobylku Davidu Matáskovi a Junior je dokonalý prostředek k vydírání.

V domě si na Vladimíra Polívku počíhá Radim Fiala, který stojí za střelbou na Davida Matáska. Ohrožuje ho pistolí a chce se pomstít Michalovi, kterého Frič dostal do kómatu. „Frič je od začátku až do konce pěkně drsný chlap. Až teprve na konci se ukáže, kdo to vlastně je. Nebere si servítky, jedná za hranou zákona,“ popisuje svého gangstera herec, který musel podstoupit kvůli roli zdlouhavé malování tetování. „Vyráběla se speciální šablona, podle které se tetování následně každé natáčení na ruku lepilo. Myslím, že jsem v maskérně strávil tak hodinu. Bylo to ale podstatné pro příběh a Břízu. Podle něj totiž pochopí, kdo po něm tehdy střílel.“

Scéna, kdy nakonec zlo bude potrestáno a poldové zvítězí, se zkoušela několikrát, aby vše klapalo, jak má. Nakonec herec dostal pod oblečení i rozbušky s krví, aby vše vypadalo věrohodně.

„Radim Fiala je tak skvělý chlap, a vždycky hraje gangstery. V posledním díle mě dost ohrožuje zbraní, a se zbraněmi příliš kamarád nejsem, i když si teď budu dělat zbrojní pas. Ale to jen kvůli natáčení. Já jsem lukostřelec,“ usmívá se Junior.

A kdo nakonec osudnou ránu Fričovi zasadí? To odhalí poslední díl čtvrté série.

 

 

 

Default User Image
Dana, 01.05.2021 12:22
Je to pěkný seriál??,David Matásek je pěkný chlap,doufám že se bude točit pokračování.dekuji
Default User Image
Pitris, 01.05.2021 19:09
Pokud Němci natočí další díly Posledního poldy, věřím, že i u nás se natočí remake původně německého seriálu. Bylo by to fajn.