Lucie Bílá dostala speciální dárek od syna Filipa. Natočil pro ni velmi osobitý videoklip
Zdroj: herminapress

Lucie Bílá dostala speciální dárek od syna Filipa. Natočil pro ni velmi osobitý videoklip

Vytvořeno dne 09.04.2024

Letošní narozeniny Lucie Bílé byly ve znamení malé oslavy v jejím divadle, kde byl také poprvé představen speciální narozeninový dárek. Jedná se o nový videoklip k písničce Stroj času, který pro ni natočil jako producent syn Filip Kratochvíl.

 Ve spolupráci s mladým, ale již respektovaným režisérem Ruy Okamurou a rozsáhlým týmem spolutvůrců, vznikl velmi osobitý, až filmově ztvárněný videoklip. Vychází z nálady a textu nové písně, kde autorem hudby je hudební producent nahrávky Dalibor Cidlinský jr. a emotivní text napsal Pokáč. Oba stojí i za nejúspěšnějšími písněmi Lucie Bílé z posledních let.

V klipovém Stroji času, kde ústřední postavu taxikářky ztvárnila divadelní a filmová herečka Kateřina Winterová, se děj odehrává slovy klasika „v jednom městě, jedné noci“.

 “Někdy se nám zdá, že jsme úplně samy a nic není tak, jak bychom chtěli, ale stačí se jen líp dívat kolem a všechno může být jinak. Člověk často pro les nevidí stromy a není se čemu divit, svět začíná být pro lidi nepřehledný,“ komentuje svůj nový videoklip Lucie Bílá

 Mimo Kateřiny Winterové se v novém videoklipu objeví ale i další zajímavé herecké osobnosti, přátelé z Divadla Lucie Bílé, jako například Martin Písařík, Denny Ratajský, či Michaela Zemánková a nechybí samozřejmě ani samotná Lucie.

 Skladba Stroj času vychází zároveň i jako nový singl na všech digitálních platformách a je další potvrzením jedinečných pěveckých kvalit Lucie Bílé. Zdánlivě jednoduchá a čistá forma písničky v začátku postupně naroste do překrásného košatého závěru s emotivním sborem.