Lucie Zedníčková nechce na silnici narazit na agresivní blbce. Jaký je řidič?
Zdroj: herminapress

Lucie Zedníčková nechce na silnici narazit na agresivní blbce. Jaký je řidič?

Vytvořeno dne 02.03.2021

 

Herečka Lucie Zedníčková už hodně netrpělivě vyhlíží jaro. Dlouho byla zavřená doma, momentální restrikce také volnému pohybu nepřispívají, proto je ráda, že má u domu velkou zahradu a za barákem pole a les.

„Máme novou stavbu, kterou jsme nestačili dozařídit, nějak neumím nakupovat nábytek po internetu. Ale zase máme velkou zahradu a na ní makám, co to dá. Moje parketa je zelenina, mám velký skleník a tam se vyžívám, miluji plení záhonů.  Dceři Amélii bych zapřáhla, ale jí to moc nebaví, to jenom já jsem takový mičurinec. Už se mi přes všechny opatření zlepšuje nálada, protože se blíží jaro a vylezu na zahradu,“ vyprávěla natěšená Lucie Zedníčková, která se s dcerou Amélií Pokornou zúčastnila křtu kalendáře Anděl mezi zdravotníky a předání auta vítězi soutěže záchranáři Františku Ždichyncovi.

„Vítězi přeji, aby autem najezdil hodně šťastných kilometrů a aby nepotkal agresivní blbce řidiče. Já řídím hodně dlouho, řidičák mám od 18 let. A pozor, musím zaklepat, neměla jsem žádnou nehodu a to jezdím skoro denně. Synovi je 23 let a ten řidičák už má, Amélii je 16, tak si musí ještě počkat. Ale těší se, až nebude závislá na mém odvozu a dovozu,“ uvedla Lucie Zedníčková, která si nad momentální situací uzávěr okresů povzdechla: „Bydlím v poslední vesnici Praha-západ, do obchodu to mám 500 metrů, ale tam nemůžu, je to jiný okres. Teď musím do jiného obchodu vzdáleného 10 kilometrů. Nevím třeba, kam půjdu na poštu. Je to blázinec.“