Marek Ztracený přiznal problémy při přímém přenosu: Myslel jsem, že puknu!
Zdroj: herminapress

Marek Ztracený přiznal problémy při přímém přenosu: Myslel jsem, že puknu!

Vytvořeno dne 15.11.2022

Marek Ztracený, čerstvý držitel sošky Zlatého slavíka, při prvním rozhovoru na Hitrádiích prozradil, s jakými problémy se při přímém přenosu potýkal. Po všech zkouškách mu nakonec při přímém přenosu nefungoval pedál od piana a Ztraceného situace poměrně vzala. Nakonec vystoupení statečně dohrál.

 V ranní show Snídaně šampionů na Hitrádiích byl tentokrát hostem čerstvý Zlatý slavík Marek Ztracený. Ten například prozradil i zajímavosti ze samotného slavnostního večera. „Stalo se během večera nějaké faux-pas a my diváci jsme to nepoznali?“ zeptal se během rozhovoru Zlatého slavíka moderátor Dominik Vršanský.

„Ano, stoprocentně ano. Zrovna u mě. My jsme tam byli dva dny, celý den tam sedíš v malé šatně, čekáš, zkoušíš. A pak jsem během toho hlavního přenosu, poté co jsem dostal sošku, šel hrát a premiérovat moji novou písničku. Sednul jsem si tam hrdě k pianu, zahrál prvních pár tónů a zjistil jsem, že mi nefunguje pedál na pianu,“ popisoval na Hitrádiu zpěvák a dodal: „Abych to vysvětlil třeba někomu, kdo nehraje na piano, to je jako když hokejistovi třeba nedáte brusle nebo kytaristovi tři struny.“

Celá situace se prý zpěvákovi moc nelíbila. „A teď já jsem si uvědomil, co se stalo a myslel jsem si, že puknu, ale nějak jsem to nakonec dohrál. Ono to piano totiž zní pak tak vtipně, jako když si koupíš samohrajky v Železný Rudě na tržnici u Vietnamců a když hraješ sólo, tak to zní jako dechovka,“ popisuje bezprostřední pocity Marek Ztracený.

Poté, co mu rádioví moderátoři vysekli poklony a svěřili se, že nic nepoznali. Měl zpěvák lepší pocit. „Vy jste to neslyšeli? Tak to mám radost, protože to bylo opravdu náročný.“

Zdroj: Hitrádio