Martin Dejdar slavil stovku. Dort porcoval rovnou na place Specialistů
Zdroj: TV Nova

Martin Dejdar slavil stovku. Dort porcoval rovnou na place Specialistů

Vytvořeno dne 08.04.2022

Hned několik důvodů k oslavě se letos na jaře sešlo v rámci detektivního seriálu Specialisté. O neutuchající divácké oblibě svědčí zejména skutečnost, že v půlce března začalo natáčení již 8. řady této kriminální série. Svá seriálová výročí oslavili i čtyři představitelé elitního policejního týmu.

Krom společné osmičky tak byly důvodem k přání i zakulacené počty natočených epizod kapitánů Tomáše Berana (Jacob Erftemeijer), Jany Šafářové (Eva Leimbergerová) a Martina Kováře (Jiří Hána), a hlavně pěkně zaoblená „stovka“ služebně nejstaršího majora Josefa Strouhala (Martin Dejdar). Všichni herci tedy během natáčení nové řady seriálu dostali svůj dort a Martin Dejdar, jako správný šéf, se poté ujal i jejich naporcování, aby se o ně herci mohli podělit s celým štábem Specialistů. 

Martin Dejdar se netajil s tím, že rozhodně nepočítal s tak dlouhou kariérou v čele týmu detektivů: „Nikdy mě nenapadlo, že budu mít vlastních sto dílů. Nevím, kam až to můžeme dotáhnout, ale nepřijde mi, že už jsme natočili tolik epizod. Je to příjemná práce a stále mě baví, tím pádem ani neregistruji ubíhající čas.“