Matouš Ruml a režisérka Toulová: Zásnuby ve vodě a rozervané šaty
Zdroj: Cooperfilm

Matouš Ruml a režisérka Toulová: Zásnuby ve vodě a rozervané šaty

Vytvořeno dne 30.08.2021

Natáčení celovečerního filmu Superžena se pomalu blíží do cílové rovinky a ani tentokrát neminulo tvůrce natáčení ve vodě, které je pro snímek stěžejní. Herecká dvojice s Matoušem Rumlem a Evou Toulovou točila zásnuby uprostřed Šonovského rybníka

„Zásadní bylo, aby nám herci správně skočili do vody nemuseli jsme ztrácet čas vysušováním, protože nám nezbývalo už moc času. Seskok se naštěstí povedl na jedničku. Jediné co, tak si Evička roztrhla při skoku šaty, ale pod vodou to nebylo vidět. Přišli jsme na to až při vylézání z vody,“ shrnul situaci producent Pavel Mědílek.

„Byl to perfektní den! Stihla jsem se stihla zasnoubit, obléct svatební šaty a pak se i rozejít. Když už se mi tyhle věci nedějí v reálu, je skvělé si to vyzkoušet alespoň před kamerou,“ libuje si režisérka Eva Toulová, která si ve filmu i hraje. Na scénu si nechala od své filmové kostymérky Heleny Fričarové vytvořit netradiční dvoudílné svatební šaty.

V připravovaném filmu z prostředí života současných třicátníků, si dále zahraje například Igor Bareš, Matouš Ruml, Natálie Grossová a další známé tváře. Za ztížených pandemických podmínek probíhá natáčení pod společností Copperfilm od ledna a štáb už absolvoval i stěžejní podvodní natáčení. Diváci se mohou na snímek těšit v kinech v roce 2022.