Změny v talentové soutěži. Porota stejná, ale přibyde Jasmina Alagič a Mariana Prachařová
Zdroj: TV Prima

Změny v talentové soutěži. Porota stejná, ale přibyde Jasmina Alagič a Mariana Prachařová

Vytvořeno dne 27.08.2021

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Startujeme v pátek 3. září ve 20.15 na Primě. 

V deváté sérii zůstává složení poroty stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící.

Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové.

Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? Kdo ovládne prosincové finále a s jakým talentem zvítězí?