Milan Peroutka berle jen tak neodhodí! Nejhorší má ale už za sebou
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka berle jen tak neodhodí! Nejhorší má ale už za sebou

Vytvořeno dne 30.07.2020

Po třinácti dnech a dvou operacích, sešití prasklého menisku a plastice předního křížového vazu, dal včera (29. 7) zpěvák, moderátor a herec Milan Peroutka vale ortopedické klinice Ústřední vojenské nemocnice. Lehce zarostlý s docela atraktivním hárem, ale tradičním úsměvem na tváři si to vykračoval, jak jinak, než o berlích, pryč ze zdravotnického zařízení.

„Holt, je to tak, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a pro tentokrát si našlo mne. Na zkouškách muzikálu Cikáni jdou do nebe jsem při jednom tanečním kousku asi trochu přehnal aktivitu a pravému koleni se to nelíbilo. No, teď už je dobře, sice tahle berlová ozdoba bude ještě nějaký čas moje image, ale naštěstí to nejhorší období mám už za sebou,“ s úlevou informoval sympaťák Milan.

Jak prozradil, úraz rozhodl o tom, že dovolenou, kterou si plánoval rozhodně jinak, vyčerpal na operačním sále.

Je to tak. „Pár dnů po operaci jsem se oberlil a udělal si z nemocničního pobytu táborové zařízení. Volným tempem, nebo spíš přískoky a plížením se vydával do zdejšího zahradního altánku, kde jsem čerpal psychické i fyzické síly. Byl to tak trochu léčebný proces, který prospíval hlavně duši,“ zavzpomínal Peroutka.

Čas ve střešovické nemocnici vypršel a jak umělec s momentálně pirátským vzezřením uvedl, třese se opět do pracovního procesu. „Třináct dnů je normálně docela dlouhá doba, ještě delší je ovšem, když je člověk na kavalci. Strašně moc se těším, až se zase zapojím do dění. A nebude to trvat dlouho. Už od nadcházejícího pondělka se vracím do Snídaně s Novou, ještě předtím, teď o víkendu se chystám na moderování dvou akcí a pak naskočím i do zájezdového divadelního představení Krasavci na chmelu, které je dílem Václava Upíra Krejčího, v němž ztvárňuji frajírka, zakřiknutého studenta a třeba i sličnou dívku,“ se smíchem dodal Milan Peroutka, který ještě než odcestoval z nemocnice domů se nechal slyšet, že s baletem si dá pokoj a ani do StarDance, přijde-li nabídka, prý nepůjde.

Ovšem po pár vteřinách stihl ještě z okénka taxíku svou myšlenku poopravit: „No, nikdy neříkej nikdy, i když, po pravdě, by mne podobná zkušenost lákala. V dohledné době to ale asi nebude,“ a zmizel s drožkou za nemocniční branou.

 

 

 

Default User Image
Renatka, 30.07.2020 16:05
Ať se rychle uzdraví, protože se na něj moc zase těším! :-)