Míša Nosková prozradila drby ze zákulisí svých zásnub. Co se tam dělo?
Zdroj: herminapress

Míša Nosková prozradila drby ze zákulisí svých zásnub. Co se tam dělo?

Vytvořeno dne 15.08.2021

 

Zpěvačka Míša Nosková je ještě pořád trochu mimo. Nemůže se vzpamatovat z překvapivého okamžiku, který na jí nachystal partner Jindřich Čanda. Zpětně si celou událost promítá a dodatečně jí docházejí souvislosti.

„Každá žena si přeje být jako princezna na zásnubách. Ale já doslova byla císařovna," směje se Míša se slzami štěstí v očích a dodala: „Jindřich vymýšlí v naší svatební agentuře překvapení, nikdy by mě nenapadlo, že budu jednou i já součástí takového epochálního scénáře našich zásnub.“ Zpěvačka tuší, že organizace nebyla vůbec jednoduchá. Už jen vymyslet celodenní program s šermíři, scénář, turnaj, „fejkové“ svatebčany, celodenní a noční příběh, ve kterém oba byli za historické postavy Karla IV. a Elišky. „Hlavně vůbec nechápu, že dokázal vše utajit. Cítila jsem se jako nikdy v životě, "říká Míša a zálibně si prohlíží na svůj briliantový zásnubní prstýnek vyrobený klenotníkem Václavem Štekrem a navržený Valentinou Armandi.

Přípravy zabraly téměř rok, několikrát bohužel zasáhly covidové restrikce. Postupem času vše získalo kontury, jak by ten den měl vypadat.

„Jsem vděčný přátelům, kteří mi pomáhali. Věděla to jen hrstka lidí, ostatní jsem musel nechat v tom, že se jedná o jednu z našich produkcí. Vyšli mi vstříc v Resortu Dětenice v čele s panem ředitelem Jindrákem, členové Ordo Kromen s Pavlem Novákem, naši osvětlovači a zvukaři, nahrávací studio, kostyméři,“ usmíval se Jindřich, který osobně vedl souboje a dělal další šílené kaskadérské věci. „Největší překvapení to bylo především pro samotnou Míšu. Celou dobu myslela, že máme jen další, i když ohromnou, společnou produkci, kde má vystoupit v rámci programu jako překvapení pro snoubence, kteří tam slaví,“ nezvykle se rozpovídal Jindřich, jindy mediálně skoupý na slovo a prozradil, že Míša měla ve scénáři tolik odkazů na svůj život, že to vlastně ani nehrála, jen prožívala znovu.

 

 

 

Default User Image
Martin , 15.08.2021 17:01
Vážně ta paní, která objíždí poutě s playbackem někoho zajímá ?k