Míša Nosková těsně před porodem: Funí a bojuje s bolestí zad
Zdroj: herminapress

Míša Nosková těsně před porodem: Funí a bojuje s bolestí zad

Vytvořeno dne 06.01.2022

Těhotná Míša Nosková už to má „za pár“, přibrala, zakulatila se a už se těší, až bude miminko na světě. Jen jí vadí, že nemůže dýchat. Prý hrozně funí. Do fitka stále poctivě chodí, ale jen se protahuje, aby ji nebolela záda.

„Nějak mi to ještě nedochází, že za nějaké 4 týdny tady bude miminko. Před jedenácti lety, kdy se narodila moje Eliška, nebyl ještě tak vychytaný ultrazvuk. Dneska vidím na tom človíčkovi všechno. Dokonce mě tuhle upozornili, že má miminko plný močový měchýř. Nebo se mračilo. Asi ho otravovalo, že ho fotíme,“ smála se Míša Nosková, která si s partnerem Jindřichem Čandou užívala poslední bezstarostné dny u svého kadeřníka Vítka Romance.  

Jestli to bude kluk nebo holčička Míša Nosková s Jindřichem nikomu neprozradili. „Máme vybraná jména, obě začínají na J. U kluka by to byl Jindřich, ale Jindřiška to určitě nebude. Máme nachystané i věci pro kluka či holku, protože po Elišce jsem věci dala do rodiny jejího tatínka, který měl dcerku a pak k tomu přidal syna. Teď se mi od něj vrátilo vybavení jak na holčičku, tak na kluka. Jsme nachystaní na obě varianty,“ usmívala se Míša a dodala, že opravdu mají vše od kočárku až po přebalovací stůl. Jediné, na co ve víru starostí nějak pozapomněli, je postýlka.

Otec u porodu bude, zatím je prý relativně v klidu nebo alespoň tak působí. „Pořád jen zjišťuji, jestli si Jindřich už natrénoval cestu do Podolí. My bydlíme u Velvar, a pokud budu rodit například v půl deváté ráno, tak D8 je na průjezd nemyslitelná. Mám tedy ještě v záloze Mělník,“ uvedla zpěvačka a doufá, že to do porodnice v Podolí stihnou. Tam na ní bude čekat její porodník, doktor Verner, což je manžel Marty Jandové.