Nová auta a filmové bouračky- to je dnešní Autosalon. Mrkněte na upoutávku
Zdroj: Prima Cool

Nová auta a filmové bouračky- to je dnešní Autosalon. Mrkněte na upoutávku

Vytvořeno dne 05.01.2022

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během zimních měsíců o mobilitě vědět.

Video soubor

Zdroj: Prima COOL

Pokud si půjdete koupit auto se spalovacím motorem, prodejci z vás nadšení asi nebudou. Nevydělají na něm totiž tolik jako na elektrifikovaných vozech. Ale to neznamená, že by se taková auta nevyráběla. Například u Mazdy mají kompakt s atmosférickým motorem, a navíc s manuálem. Tak model 3 otestujeme!

Bouračky ve filmu jsou buď dílem digitálního triku, nebo za volantem sedí kaskadér. V Autosalonu je ale všechno stoprocentně reálné. Proto taky část týmu tvoří bývalí špičkoví závodníci. Když tak za volant sportovně rekreačního UTV Segway Fugleman usedne Lukáš Pešek, nebude o kaskadérské kousky nouze!

Pod pojmem „prémiové středně velké SUV“ si drtivá většina motoristů představí Audi Q5, BMW X3 nebo Mercedes-Benz GLC. Jsou to ale docela tuctovky. Za lepší výbavu si připlatíte. A dost možná jim chybí sportovní šmrnc. Třeba bude lepší volbou modernizované Porsche Macan.

S dítětem do školy, najít dobíjecí stanici blízko kavárny, kde vyřídím pracovní věci. Zpátky pro dítě, zavolat mobilní dobíječku – letos může život rodiče žijícího ve velkém městě vypadat i takto. Co když ale nemá milion na elektromobil? A co když je tím dotyčným 110kilový strongman? Vejde se do takové Dacie Spring?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!