Mladičké holky z Babes dobývají svět. Natočily o tom klip
Zdroj: herminapress

Mladičké holky z Babes dobývají svět. Natočily o tom klip

Vytvořeno dne 31.01.2023

Na české hudební scéně se objevila nová dívčí skupina. Říkají si Babes a tvoří ji čtyři nádherné slečny – Kristýna Svěcená, Adéla Zouharová, Karolína Hrzánová a Laura Botková.

26. ledna se v řecké restauraci Filema konal křest jejich prvního videoklipu s názvem Svět je náš. Kmotrů měl hned několik, a to Štěpánku Duchkovou, Petru Vojtkovou, Natálii a Denisu Grossovou a Jiřího Ployhara.

Večerem provázel moderátor a komentátor Petr Svěcený, jehož dcera je jednou z členek Babes.

Hudbu k videoklipu složil známý skladatel Zděněk Hrubý a texty vytvořila muzikálová hvězda Michaela Nosková. Producentem dívčí kapely je Jan Lengyel, který se ke spolupráci s novou dívčí kapelou vyjádřil: „Holky mě oslovily ohledně spolupráce a mně se to líbilo. Přesvědčily mě svým výkonem a i talentem a houževnatostí, kterou mají. Navíc v nich vidím velký potenciál a věřím, že když budou opravdu makat, mají před sebou slibnou kariéru. Zděněk i Míša jsou profesionálové, takže klip má vše, co má správný klip mít.“

Petr Svěcený na křtu přiznal, že přestože je sport jeho vášní, hudbu vždy miloval a miluje a je součástí jeho života. Teď to bude platit zřejmě dvojnásobně, neboť jistě bude podporovat i svoji dceru.

Poblahopřát ke klipu přišla i spousta dalších významných osobností z oblasti showbusinessu .

Takže Babes nyní nastartovaly svoji hudební kariéru a my budeme věřit, že Svět je jejich