Modelka Mašlíková a trenér André Reinders to po roce odloučení dali zase dohromady
Zdroj: Se svolením Hana Reinders Mašlíková

Modelka Mašlíková a trenér André Reinders to po roce odloučení dali zase dohromady

Vytvořeno dne 24.12.2021

 

Fakt, že se tihle dva rozešli a chystá se rozvod, rezonoval českým bulvárem bezmála celý rok. Oba drželi více méně bobříka mlčení a žili odděleně. Jak to však vypadá, krize je zažehnána a vánoční svátky budou trávit opět jako příkladná rodina.

Hanka tuhle jistě pozitivní zprávu potvrdila na svých oficiálních sociálních sítích tímto textem:„Zaplať Pánbůh, že ani jeden z nás neměl během roku sílu na to, aby požádal o rozvod. Jinak bychom museli v létě vystrojit novu svatbu. Takže jsme vlastně dost ušetřili. Někteří to tušili, někdo bude v šoku a některé to asi dost naštve, ale po roce jsme se s Andrém dali znovu dohromady. Opět tvoříme rodinu. Myslím, že nás ten rok odloučení hodně naučil, že o naše manželství budeme mnohem víc pečovat. Že ani v problémech a každodenních starostech a radostech nezapomeneme, co pro sebe znamenáme a co všechno jsme spolu zvládli. Děkuji ti André, že jsi nepřestal bojovat o rodinu.“

Před Vánocemi je to jistě pozitivní zpráva nejen pro oba „protagonisty“, připomínající tak trochu příběh z červené knihovny, ale hlavně je to dobře pro jejich syna Andrease, který prožije Vánoce v úplné rodině. „Mašle,“ držíme palce!