Vědomostní fiasko moderátora Petra Vágnera. Vy byste dovedli odpovědět?
Zdroj: TV Prima

Vědomostní fiasko moderátora Petra Vágnera. Vy byste dovedli odpovědět?

Vytvořeno dne 18.02.2022

Doma na gauči jsme každý vědátor. Pod světly reflektorů, před zraky kamer a ve stresu z týmové hry se ale vědomosti z hlavy dolují o poznání hůř. Své by o tom mohl vyprávět i moderátor Petr Vágner. Účast v pořadu Máme rádi Česko přijal už potřetí, přestože minule se zrovna neblýskl. Zapotil se především u vědomostní hry „Dáreček“.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Už při své minulé účasti se tikající krabice na dlouho usídlila na Vágnerově klíně. Jinak tomu nebude ani tentokrát. „Já oceňuju tu odvahu, že se toho nebál znova. Jsi jako žokej Váňa, ten říkal: Když spadneš z koně, musíš hned naskočit,“ bavil se na jeho účet kapitán protějšího týmu Jakub Prachař.

Že mu u téhle hry bude zase pěkně horko, předpovídal i sám Vágner. „Potřeboval bych si sundat sako, protože minule jsem se tady u té krabice docela zapotil,“ pronesl ještě s humorem a možná doufal v lepší výsledek. Pod tlakem přenosu bylo třeba zodpovědět nemálo banálních otázek:

  1. Který světově proslulý svůdník, špion a dobrodruh strávil zbytek života jako knihovník na českém zámku v Duchcově? (Casanova)
  2. Kolik písmen K je ve větě: Královna Klára na klavír hrála? (3)
  3. Jak znělo krycí jméno operace, která vedla k zabití Reinharda Heydricha? (Anthropoid)
  4. Kdo byl prvním československým ministrem financí – Alois Rašín, nebo Karel Engliš? (Rašín)
  5. Jak se jmenuje světově proslulý český architekt, autor nerealizované knihovny ve tvaru zeleno-fialové chobotnice? (Kaplický)
  6. Jak zní druhá část pranostiky, která začíná: Na Nový rok… (…o slepičí krok)

Vágner ale nemusí zoufat. Zdaleka v tom ostudném kabátu není sám.. Podobně horké chvilky si v minulosti s krabicí užily i Patricie Solaříková nebo Vanda Hybnerová, kterým se také dlouho nedařilo zbavit se časované bomby. Vůbec největší ostudu si před dvěma lety v pořadu uřízla zpěvačka Tereza Mašková, která jako jediná v devítileté historii natáčení pořadu nedokázala v této hře správně zodpovědět ani jednu otázku Libora Boučka.

Premiérový díl pořadu Máme rádi Česko uvidí diváci televize Prima už v pátek 18. února ve 20.15! Spolu s Petrem Vágnerem se v týmu Vojty Kotka blýsknou atletka Zuzana Hejnová a kuchař Emanuel Ridi, proti nim se pod vedením kapitána Jakuba Prachaře postaví kuchař Zdeněk Pohlreich, modelka Kristýna Schicková a veslař Ondřej Synek.

 

 

 

Default User Image
František Mlejnek, 18.02.2022 15:59
Primu nesleduji, nenávidím reklamy a jejich porotagonisty virtuálně vraždím. Zvlášť ti rozradostnění idioti na velké židli mi lezou na nervy. Ani nevím, co reklamují.
Default User Image
Martina, 18.02.2022 21:43
Njn, učivo základní školy. No a komentovat pana Vágnera nemá smysl, ten chytrej opravdu není.
Default User Image
Jeníček, 18.02.2022 22:15
On je po boji každý generál.
Tak to zkuste na Nově u Sokola zavřít oči a snažit se odpovědět v 1 minutě na ty otázky. Jmenuje se to mám pocit Na lovu.
Pak hodnoťit ostatní můžete. Géniové.