Moderátoři Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil se více než po roce rozešli. Lenka už má jiného parťáka
Zdroj: herminapress

Moderátoři Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil se více než po roce rozešli. Lenka už má jiného parťáka

Vytvořeno dne 16.11.2022

Trošku smutná přišla na křest kalendářů soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky, který fotil Jiří Herman ml., dvojice moderátorů Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil. Ráno si totiž na Prime „střihli“ poslední společné vysílání primáckého Nového dne.

„Dnešní loučení bylo hodně emotivní, vždyť jsme s Lenkou vysílali rok a tři měsíce. Dostal jsem od ní dort, já jí dal kytku a docela jsem zamáčkl slzu, fakt to bylo dojemné. Zbydou mi hezké vzpomínky a 10 kilo navíc, kterými mě Lenka rozmazlila. Vracím se do kontinuálních zpráv na CNN Prima News a možná se ukážu i v jiné roli, ale to nebudu předjímat. Lenka mi bude chybět, ale co mi rozhodně chybět nebude, je ranní vstávání,“ uvedl Jaroslav Brousil.

Jeho bývalá moderátorská partnerka Lenka Špillarová dodala: „Co se dá dělat, Jarda se rozhodl přejít jinam, tak to musím zvládnout s jiným parťákem. Tím bude Jirka Šlégl, což je sportovní moderátor Nového dne.“ Nechá se nový kolega rozmazlovat, stejně jako Jarda? „Já Jirku vykrmím. On je velký sporťák, ale uvidíme, jestli po ranním zápřahu bude mít chuť ještě cvičit. S Jardou Brousilem jsme se sice pracovně rozešli, ale dál ho budu potkávat na chodbách Primy a určitě se uvidíme i na jiných akcích,“ smála se Lenka Špillarová, která moderovala letošní finále obou soutěží a určitě nebude chybět na castingu Muže roku pro rok 2023.