Módní policie z Českého slavíka: Modrá Farna, obří výstřih Lely i opeřené slavice
Zdroj: herminapress

Módní policie z Českého slavíka: Modrá Farna, obří výstřih Lely i opeřené slavice

Vytvořeno dne 15.11.2022

 

I když na pozvánce na největší hudební událost roku stálo v předepsaném dresscode slavnostní oblek, mnozí si to přebrali po svém. Na Českém slavíkovi se sešla plejáda bizarních modelů, ale našly se i takové dámy, které si daly záležet a vypadaly jako princezny.

Lucie Bílá – zlatá a absolutní vítězka 2022 - ve svém šatníku střídá zásadně jen černou a bílou a pro slavnostní večer zvolila tentokrát bílé šaty od návrhářů Poner. Dlouhé rukávy jí lemovalo peří a kolem krku si zavěsila notnou dávku perel s křížkem. Šaty doplnila bílým psaníčkem ve tvaru obdélníku a vše k sobě krásně ladilo. 

Ewa Farna – stříbrná slavice 2022 - svým ulítlým outfitem nezklamala ani letos. Ewa Farna svým modelem vždy šokuje a letos tomu ještě nasadila korunu. Oblékla sametový modrý overal, přes který hodila oversize sako. A na hlavu si nasadila korunku alá Socha svobody. Na jiném, pro převleky vhodném bále, by jistě zapadla.

Lucie Vondráčková – bramborová slavice 2022 - na bílou vsadila i Lucie Vondráčková. Ta si víc než v šatech libuje v pánském stylu, proto zvolila kostým. Pod sako si úmyslně nevzala podprsenku. Vykukovaly jí tak ňadra, ty ale fikaně překrývaly řetízky svěšené z krku. Ne zcela povedený outfit doplnila stříbrnými doplňky a špičatými střevíci.

Eva Burešová – stříbrná slavice 2022 - i když má tři měsíce po porodu a prohlašuje že se jí stále drží poporodní kila, na slavnostní večer zvolila odvážně krátké koktejlky. Pozadí a částečně i nohy zakryla vlečkou ze zeleného peří, ruce zahalila do sametových rukavic. Nepřehlédnutelný model byl trochu šlápnutím vedle.

Jan Bendig – zpěvák - velmi tématický oblek s extra dlouhou vlečkou z dílny návrhářky Debbie Brown vynesl Jan Bendig. Celý model je potištěn hlavami vítězných Slavíků z předchozích dob. Od této návrhářky se jiné, než bizarní dílo očekávat ani nedá.

Sharlota – rapperka - jediná žena v kategorii Hip Hop a rap svou nominaci neproměnila, za to svým modelem rozhodně zaujala. Červené šaty s volánky na ramenou z latexu byly zkrátka nepřehlédnutelné. Skvěle ji doplňoval manžel, který pod sako oblékl síťované tričko. Sado-maso party mohla začít.

Lela Vémolová – manželka MMA zápasníka Karla Vémoly - nebyla by to Lela, kdyby nedala na odiv své obří silikonové poprsí. Tentokrát to však s výstřihem trochu přepískla. Vypadávajícím poprsím jednak zastínila celý outfit, ale i nový nos, který si nechala za nemalé peníze předělat v Teheránu.

Jitka Boho – modelka - na první pohled decentní model se na světle ukázal být dost odvážným modelem. Jitka Boho odložila kojeneckou podprsenku, bříško po porodu stáhla stahovacími kalhotkami, na sebe hodila průhledné šaty a vyrazila na Slavíky. Inu, dovolit si je může, tak proč ne.

Taťána Makarenko – modelka - ve stříbrných koktejlech s vycpávky na ramenou a zelenou sukní přes boky, s řetízky na hlavě a se zeleným peřím kolem rukávů vypadala Makarenko, jako když si odskočila z kabaretu. Tam by se takový model hodil určitě lépe.

Klára Vytisková – zpěvačka - do stříbrné se ten večer zamilovala i Klára Vytisková, která si ve výstřednosti libuje. Celostříbrný outfit se sukní z třásní a s naprosto nevhodnou obuví na galavečer, nebyl v její podání, žádným velkým překvapením.

Lucie Borhyová – moderátorka - ještě, že se jubilejního večera zúčastnily ženy jako Lucie Borhyová. Alespoň někdo tak splnil předepsaný dresscode, tedy večerní róbu. Černé šaty se zajímavě řešeným dekoltem, sahaly až na zem a podle pravidel zvolila i vysoké rukavice.

Monika Bagárová – zpěvačka - vedle nešlápla ani Monika Bagárová. Ta v bílých perleťových šatech bez ramínek, působila jako zářící hvězdy na obloze. Šaty doplnila jen decentním náhrdelníkem sahajícím do dekoltu.

Zdroj: Autorský článek