Moderátorka Nikol Moravcová míří na ostrov lásky. Co tam vdanou ženu čeká?
Zdroj: herminapress

Moderátorka Nikol Moravcová míří na ostrov lásky. Co tam vdanou ženu čeká?

Vytvořeno dne 26.08.2021

 

Už od září se spojí Česko a Slovensko a přinesou divákům zbrusu novou reality show Love Island. Skupina mladých lidí si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.

Moderátorkou Love Islandu bude známá česká blogerka Nikol Moravcová: „Moc se těším na koncept tohoto pořadu, protože takový na obrazovkách ještě nebyl, a jsem sama zvědavá na to, co přijde.“ Nikol věří, že v této show je možné najít životního partnera: „Já sama jsem s manželem hledala štěstí alternativní cestou a myslím, že tato cesta, jak najít lásku, je lepší než pasivně sedět doma. Rozhodně moc fandím našim účinkujícím. Je to samozřejmě o odvaze, o tom sebrat síly, protože ve vile na Kanárských ostrovech se odhalí hodně z osobnosti toho daného člověka.“

Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji!