Mrkněte, jaký si Marta Jandová dopřává luxus. Zažila víkend snů
Zdroj: Archiv Marta Jandová

Mrkněte, jaký si Marta Jandová dopřává luxus. Zažila víkend snů

Vytvořeno dne 09.02.2021

 

Dopřát si relax a vyrazit jen tak s manželem na romantický víkend, se Martě Jandové za sedm let manželství kvůli práci jednoho nebo druhého mockrát nepovedlo. Teď je času víc, ale zase není příliš možností, kde si romantiku užít. Jako zázrakem se to na začátku roku povedlo, i když u toho byla nakonec také dcera Maruška a tři psi.

Za normálních okolností by byla Marta Jandová s rodinou momentálně někde na horách, nejspíš v Rakousku, kde se jim na poslední zimní dovolené hodně líbilo. Milují přírodu, procházky v lese i delší túry. Přírodu si mohou užívat naštěstí na chatě, kam z Prahy ujíždějí, jak to jen jde, ale občas to chce přece jen změnu. Přišla jako na zavolanou na začátku nového roku. 

„Náhodou jsme se dozvěděli o doslova pohádkovém srubu Líny uprostřed velké zahrady nedaleko Máchova jezera, kde se člověk může procházet, aniž by někoho potkal a má tady naprosté soukromí. A tak jsme vyrazili já, manžel, Maruška a naši tři pejsci načerpat nové síly, odpočinout si, zkrátka si udělat takový restart jen sami pro sebe. To jsme ani netušili, co všechno nás tady čeká,“ vypráví Marta. 

Sedmiletá dcera byla nejvíc nadšená z vyhřívaného bazénu ve wellness prostoru, ze kterého se jí vůbec nechtělo ven. Chodí totiž na hodiny plavání, které jí teď hodně chybí. Rodiče objevili vířivku, a když v ní relaxovali a začal padat sníh, nemělo to chybu. K romantice ve dvou to ale mělo daleko

„Maruška se tam samozřejmě čvachtala s náma,“ směje se zpěvačka, která ocenila i luxusní masážní křeslo. „Masáže zbožňuju, navíc mi pomáhají na moje záda, takže mě zavřená studia hodně trápí. Představte si, že jsme byli i v kině. Velkorysý prostor z masivního dřeva totiž skrývá plátno, které se dá stáhnout, a vy si můžete na DVD pouštět filmy. Dva dny byly málo. A to jsme díky tomu, že byl sníh a že je na zahradě takový malý kopeček, ještě bobovali a stavěli sněhuláky. Bylo to tam fakt úžasný. I pro naše pejsky. A jak parádně se v té absolutní tmě a klidu spalo! Rádi bychom se tam vrátili ještě v létě, láká nás posezení venku a snídaně na terase.“  

A jestli došlo nakonec i na romantiku? Ano. Dokonce na podobnou té, jakou známe právě z filmového plátna. „Co je víc než si sednout k zapálenému krbu? Když Maruška usnula, tak jsme si to užívali takhle ve dvou,“ dodává Marta Jandová.