Na vášnivý sex tipují odborníci první pár v show Svatba na první pohled. Dočkají se?
Zdroj: TV Nova

Na vášnivý sex tipují odborníci první pár v show Svatba na první pohled. Dočkají se?

Vytvořeno dne 06.09.2021

 

Nejodvážnější sociální experiment v Česku je zpět! Již příští sobotu vrátí úspěšná reality show Svatba na první pohled, ve které pomáhá jejím účastníkům najít lásku na celý život věda. Jaká bude druhá řada tohoto unikátního projektu a kdo půjde jako první s kůží na trh?

První pár, který stane díky vědě před oltářem, tvoří šestatřicetiletý Jaroslav, programátor, a sedmadvacetiletá Romana, která pracuje jako operátorka. Ti dva na sebe okamžitě zareagují už při testech atraktivity, když spatří fotku toho druhého. Naplní se jejich očekávání, s jakým do tohoto projektu jdou?

„Chci najít nějakou spřízněnou duši, se kterou bych žil a byl si s ní navzájem oporou,“ má jasno Jarda, jenž si dovede užívat života, ale kvůli nehodě přehodnotil své priority. „Doufám, že mi experti najdou životního partnera,“ přiznává Romana.

Jaké bude jejich první setkání a jak si sednou? Postřehy expertů leccos napovídají: „Kromě vizuální atraktivity existuje i biologická atraktivita, která je podvědomá, nemůžeme ji nijak procítit, stane se, aniž bychom to věděli. Myslím si, že tito dva by mohli splynout i vášnivým sexuálním vztahem, jen co se spatří,“ hodnotí nový pár RNDr. Jaroslava Babková, PhD. Za pravdu jí dává i Mgr. Šárka Vávrová, jež dodává: „Romana je tak trošku sexuální dračice, je to žena, která má více tváří.“