Na Výstaviště se vrací i holandské atrakce. Matějskou nahradí Zábavné městečko!
Zdroj: herminapress

Na Výstaviště se vrací i holandské atrakce. Matějskou nahradí Zábavné městečko!

Vytvořeno dne 11.06.2020

Fanoušci adrenalinu nebudou ochuzeni ani letos. Kvůli pandemii koronaviru a vládnímu nařízení o zákazu shromažďování musel sice jubilejní 425. ročník Matějské poutě být zrušen předčasně, atrakce se ale do Prahy vrátí. Již 12. června se totiž v prostorách pražského Výstaviště otvírá Zábavné městečko, které bude v provozu do 6. září! 

Naposledy se atrakce rozjely 10. března, kdy musela být Matějská pouť kvůli vládnímu nařízení uzavřena.

Když Václav Kočka starší 22. února letošního roku zahajoval 425. ročník Matějské poutě, netušil, že bude v provozu pouze několik krátkých dní. Naposledy se totiž atrakce rozjely 10. března, kdy musela být pouť kvůli vládnímu nařízení uzavřena. Fanoušci adrenalinu si na své přijdou ale i letos. Na pražské Výstaviště totiž již 12. června dorazí Holandské atrakce, které jsou u nás k viděni pouze během Matějské pouti. 

“Jelikož Matějská pouť musela takto nečekaně brzy skončit rozhodli jsme se pozvat Holandské atrakce, aby si všichni, kdo nestihli Matějskou pouť, mohly tyto atrakce užít nyní. Tradiční atrakce jsou již v provozu a Holandské atrakce zde budou od 12. 6. do 6.9. 2020,” říká Eva Kočková . 

Do Prahy tak znovu dorazí obří řetízkový kolotoč Around the world, Super mouse,Ghost Vila (strašidelný zámek), Hydraulické sloni nebo Pusher a Lucky, což jsou hry zručnosti. V Zábavném městečku nebudou chybět ani tradiční atrakce jako Autodrom, Extreme, skákací hrad, dětský koutek, trampolíny, dětský vláček, prolézačky pro děti i dospělé nazvané Fun House či střelnice. Nebudou chybět klasické pochutiny jako cukrová vata, srdce z perníku nebo turecký med.

Zábavné městečko bude v provozu za velmi přísných hygienických podmínek. U vchodu budou všem návštěvníkům k dispozici jednorázové rukavice a dezinfekce. 

Otvírací doba: Pondělí-pátek  12:00.20:00, Sobota,neděle   10:00-22:00