Nejhorší módní výstřelky ve Varech! Tyhle příšerné modely na sebe celebrity oblékly!
Zdroj: herminapress

Nejhorší módní výstřelky ve Varech! Tyhle příšerné modely na sebe celebrity oblékly!

Vytvořeno dne 05.07.2024

Filmový festival v Karlových Varech se přehoupl do druhé poloviny a celebrity společně s návštěvníky vyhlížejí sobotní ukončovací ceremoniál. V rámci festivalu proběhlo několik akcí jako jsou party, premiéry filmů, tiskové konference nebo klasické procházky po kolonádě. Ve velké většině jsme letos byli svědky skvělých módních počinů, ale našli jsme v několika případech i pravý opak tedy módní katastrofu. A na tu se  můžete podívat v našem hodnocení.

Podnikatelka Monika Binias (Štiková) je rozhodně vítězkou pomyslné soutěže o nejhorší módní výstřelek. Stříbrné velmi krátké šaty s třásněmi na rukávech vypadaly na silnější postavě, kterou Monika má hrozně. Šperky byly k šatům zbytečně výrazné a účes z odbarvených vlasů také nic nezachránil.

Herec Rostislav Novák ml. si odnesl pomyslné vítězství nejhoršího outfitu mezi muži. Na představení modelů z olympijské kolekce dorazil zeleném kostkovaném oversize obleku, který vypadal spíše jako pyžamo. Tento oblek byl horší než samostatná olympijská kolekce, která je aktuálně hodně diskutovaná. Přestože jsme u Rosti zvyklí na různé kreativní kousky ze šatníku, tak tento výběr se opravdu hodně nepovedl.

Herečka Alena Doláková si na jednu párty oblékla sametový kostým, byť ji střihově seděl, tak na takovou akci se kostýmek nenosí. Naprosto příšerná je ozdoba na hlavě s tou by se Alena hodila do pohádky Mrazík. Nelíbí se nám ani líčení ani výrazné stříbrné boty na vysoké platformě.

Česká Barbie Gabriela Jiráčková vypadala spíše jako pokojská z nějakého hotelu. Jediný její záměr pravděpodobně byl dát na odiv své vnady, to se sice povedlo, ale i to lze udělat s grácií. Na jejím modelu jsou špatně šaty, kabelka i otřesné bílé bot na vysoké platformě. 

Podnikatelka Lenka Dragounová se při výběru šatů inspirovala slovy z písničky Ilony Csákové "jen růžová to může být". Ale šaty nevypadaly vůbec dobře, dva různé odstány růžové se k sobě nehodily a celkově vypadala spíš jako cukřenka. Stříbrné boty a zlaté psaníčko také nebyly dobrá kombinace.

Herec Vojta Kotek, na uvedení filmu Vlny, na sobě měl černý smoking, který byl asi po dědovi. Na tomto modelu je špatně úplně všechno. Velké sako, příliš dlouhé rukávy, dlouhé a široké kalhoty. Oblek by bylo potřeba doupravit na míru, aby byl dobře padnoucí. Ani košile není zvolena správně, jelikož je bez smokingového límce.

 

 

 

Default User Image
Emil, 05.07.2024 07:47
Prasata ve fraku no. Chro, chro, my jsme elita, vy dezolátské socky.
Default User Image
V Praze slet S…, 05.07.2024 10:23
Jeste si particka prostituujiciho zfetovaneho odpad nevzala ponozky do sandalu. S ponozkami se smi nosit jen plastove pantofle
Default User Image
AD blue 10l, 05.07.2024 14:14
Abych pravdu řekl, z těchto celebrit je mi známé akorát jméno Vojtěch Kotek. Jinak nemám páru kdo ti lidé jsou, nebo čím jsou slavní. Asi snad jen blbým výběrem garderoby.
Default User Image
Jitka, 06.07.2024 15:41
Naprosto s vámi souhlasím. Nacpali se tam, nikdo je nezval a vůbec tam nepatří.
Default User Image
Jozef Binias, 06.07.2024 21:46
Dete so pice monika je krasna tlusra a blba na tom to msme postaveny lidi ji pbdivujou a vy kste nuly s ty saty z alobalu si spichla sama oo veverech mezi pojidanim knedliku to by byste nedali kazdej ji chtel videt pid tom alobalem bimbardaky je hrozne eexy my vsochno