Někteří herci při práci děti nesnášejí. Eva Burešová má při natáčení ZOO hned dva raubíře
Zdroj: FTV Prima

Někteří herci při práci děti nesnášejí. Eva Burešová má při natáčení ZOO hned dva raubíře

Vytvořeno dne 14.06.2023

Terezie Brzkova jako babička ve stejnojmenném filmu nebo Jiří Sovák ve filmu Ať žijí Duchové, byli na děti hrající v těchto filmech přímo alergičtí. 

Traduje se, že malí herci při natáčení filmu Ať žijí Duchové, vyhlásili Sovákovi válku. „Byly jsme pro něj haranti uřvaný, parchanti a ksindlové sprostý,“ vzpomínal jeden z tehdy dětských herců. Děti mu nakonec „za trest“ schovali čištění na fajfky a Sovák si postavil hlavu, že nebude dál točit, pokud se čištění nenajde.

Herečka Terezie Brzková je ve filmech Babička, nebo Byl jednou jeden král babičkou, kterou by chtěl mít každá doma. Jenže při pauzách při natáčení si taky servítky nebrala: „Parchanti, táhněte už. Pořád tu votravujete a člověk nemá trochu klidu,“ nadávala dětem, které byly ve filmu její vnoučata.

A jak to má v seriálu ZOO Eva Burešová?Ta se vrátila do děje s malým miminkem, seriálovým Péťou. Pro Evu Burešovou to znamená mít na place za parťáka prcka, s kterým se moc nedomluvíte. Navíc jsou malí herci hned dva. Viktor a Matyáš´se totiž dělí o postavu malého Péti stejným dílem z čistě praktických důvodů..

„Každý je úplně jiný. Matyáš je větší, je to kus chlapa a Viktor je zase jemnější. Když byli malincí, byli si docela podobní, ale už z toho vyrůstají, každý roste jiným tempem a mají samozřejmě i jinou povahu,“ prozrazuje na kluky jejich seriálová maminka Eva Burešová. „Když jsem s nimi začala točit, byli fakt úplně mrňaví, musela se jim držet hlavička, teď už to jsou velcí kluci. Otáčejí se za mnou. Sleduji to samé u svého syna a je moc hezké u toho být,“dodává láskyplně Eva.

Eva je zaskočená i z toho, že si lidé myslí, že miminko v seriálu je právě její druhorozený syn Tristan. „Nevím, jak na to lidi přišli, já ho ještě nikde veřejně neukázala, ale hodně lidí se mě ptá, zda je to v té televizi on.“ Nakonec tak v seriálu ZOO hraje Eva Burešová s miminky, která jsou její jen pro daný obraz.