„Neřízená střela“ Matěj Ruppert prozradil, kde bere inspiraci: To bych také rád věděl!
Zdroj: herminapress

„Neřízená střela“ Matěj Ruppert prozradil, kde bere inspiraci: To bych také rád věděl!

Vytvořeno dne 14.07.2022

 

Zpěvák a showman Matěj Ruppert uvádí na Evropě 2 spolu s Pavlem Cejnarem Summer Party. Jak se připravuje na vysílání? Kde bere inspiraci? A jak si představuje ideální letní party?

„Já jsem tady vlastně jenom jako host, který řekne otázku a úkol. S Pavlem mě to baví, už jsme spolu dělali předvánoční silvestrovský mejdan. Šlo nám to spolu, hezky jsme se navzájem doplňovali,“ řekl Matěj Ruppert ke svému angažmá na Evropě 2. Přestože není za mikrofonem žádným nováčkem, tak se moderátorem stále necítí být, to je prý doménou jeho parťáka Pavla Cejnara. Spolu se tato dvojice osvědčila již dříve právě ve zmiňované Zimní party Evropy 2. V jejím podání šlo o velmi povedený předsilvestrovský trénink s vyvrcholením ve speciálním díle vysílaném přesně na Silvestra.

Do Summer Party si Matěj Ruppert a Pavel Cejnar zvou hvězdné hosty z řad moderátorů Evropy 2, aby je posluchačům představili zase trochu jinak, jak je neznají. I proto kolegy zvou samostatně, i když běžně vysílají v rádiu jako dvojice nebo trojice. Na dotaz, kde se Matěj Ruppert inspiruje při vymýšlení úkolů a dotazů pro hosty, odpověděl se smíchem: „To bych taky rád věděl, ale najednou to přijde. Něco si v hlavě lehce předpřipravím. Spíš je hrozně zajímavý, že já vůbec nevím, na koho otázka a úkol budou cílený.“ Na rozdíl od něho ale moderátoři Evropy 2 přesně vědí, kdo jim záludné úkoly a dotazy připravuje. On se prý jejich reakcí nebojí. „Snažím se, aby to bylo vtipný, zajímavý a aby to ostatní moderátory alespoň trošku vyštengrovalo k nějaké vtipné odpovědi. Samozřejmě to není žádná soutěž,“ pokračoval ve vyprávění.

Vedle toho je Summer Party Evropy 2 rovněž o spoustě inspirace na letní party, jak má správně vypadat a co na ní rozhodně nesmí chybět. „Když mi bylo 20, tak to bylo hodně vodky, džusu, holky, plavky a ideálně někde u vody. Teď je to tak, že vodky může být o trochu méně, holka jenom jedna – moje žena. Přesně řečeno 3 ženy – moje žena a dvě dcerušky,“ prozradil Matěj Ruppert svoji představu ideální letní party. Následně doplnil: „Ještě to mám hodně spojený s kámošema, protože v létě hodně hrajeme s Monkey Business. Ideální summer party je tedy na koncertě Monkey Business, kdy se všichni uvolníme, je nám dobře. Ideálně, když je to někde u přehrady. V posledních letech se začalo grilovat, takže ještě dobrý gril a něco dobrého na něj.“ 

Summer Party vysílá Evropa 2 až do konce srpna každý pátek od 20 do 23 hodin.