Matěj Ruppert promluvil o svém divokém období. Postelí mu prošlo hodně holek
Zdroj: herminapress

Matěj Ruppert promluvil o svém divokém období. Postelí mu prošlo hodně holek

Vytvořeno dne 03.10.2022

Zpěvák a frontman skupiny Monkey Business Matěj Ruppert byl v průběhu rozhovoru v nové talkshow Jednou jsi dole velmi otevřený a prozradil řadu věcí ohledně vztahů a sexuality, které za svoji éru zažil.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 „Měl jsem období, kdy jsem vlastně tři roky byl úplně sám, a to byla doba, kdy jsem si trochu užíval. Tím, že jsem zpěvák slavné kapely, tak byl přístup k ženám vlastně trochu jednodušší. A nejsem opravdu pyšný na to, že jsem to občas udělal tak hrozně – například jsem řekl: Hele, nepůjdeme spolu rovnou do postele? A je teda strašné, že jsem měl slušnou bilanci, protože toho hodně dopadlo.“ A kdo byl jeho sex symbolem? „Byla to Dáda Patrasová, a to ze dvou titulů. Prvním jsou Návštěvníci, kde byla vlastně nahá. A druhým filmem je Vrchní, prchni!, kde je scéna ve vaně, dodává Matěj Ruppert.

Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. Jednou jsi dole, jednou nahoře už v pondělí 3. října ve 21.10 na Prima COOL!