Nevěra Karlose Vémoly otřásla manželstvím s Lelou! Schyluje se k rozvodu?
Zdroj: herminapress

Nevěra Karlose Vémoly otřásla manželstvím s Lelou! Schyluje se k rozvodu?

Vytvořeno dne 02.11.2022

 

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Jenže v případě známého zápasníka MMA Karlose Vémoly jakoby tomu chodil sám naproti. Terminátor, jak si nechává Karlos říkat, si zadělal na pořádný průšvih, když se zapletl s mladou dívkou Hanou Džurbanovou alias Rika Fane, která se živí natáčením filmů pro dospělé. Kauza ohledně jeho nevěry teď plní stránky bulváru.

Když na Vémolu prasklo, že měl být své již manželce Lele Ceterové nevěrný už několik dní po jejich velkolepé svatbě, bijec se chopil hesla „zatloukat a zatloukat“ a doposud tvrdí, že má čisté svědomí. „Tuhle paní neznám, a myslím si, že jedinej, komu bych měl něco vysvětlovat, je moje žena,“ nahrál vzkaz na svůj profil na sociální síti Vémola.

Tím, že se na adresu Riky Fane vyjádřila i Lela a mladou pornoherčku označila za jednu z mnoha, které se chtějí zviditelnit na její rodině, přiměla tím Riku k ráznému kroku. Ta začala zásobovat média pikantními historkami, kde všude se s Karlosem scházela a jako důkaz přiložila i kopii rozsáhle komunikace mezi ní a Vémolou.

Už se zdálo, že tři měsíce od svatby století bude následovat rozvod. Opak je však pravdou. Lela překvapivě stojí za svým manželem. „Nemám klapky na očích a nejsem naivní blbec, ale to, že nezveřejňuji plačtivá a hysterická videa nebo komentáře, je proto, že se snažím být silná kvůli svým dětem a rodině,“ svěřila se Caterová prostřednictvím sociální sítě s tím, že všem moc děkuje za vyjádřenou podporu. „Chtěla bych vám však všem připomenout, že nechodíte v mých botách a že s dovolením budu vést svůj život a životy svých dětí po svém a řídit se svým srdcem,“ vzkázala maminka dvouleté Lily a téměř ročního synka Rockyho. „Miluji svou rodinu,“ nezapomněla podotknout.  

Že údajná aférka jejich vztahem jen tak nezamává se teď manželé snaží ukazovat na každém kroku. Několikrát se spolu vydali do společnosti, kde všem demonstrativně předváděli, jak jim to spolu náramně klape. Jako důkaz lásky také Vémola vysekl na sociální síti své ženě poklonu. „Za každým úspěšným mužem stojí silná žena! V našem případě to rozhodně není jen prázdná fráze, protože Lela je po mém boku vždy, v dobrém i ve zlém. Život s profi zápasníkem není nikdy jednoduchej... Navíc když máte dvě malé děti, který potřebujou nonstop pozornost, a k tomu doma zoologickou zahradu. Lela tohle vždycky zvládala a zvládá skvěle, a za to jí patří veliký obdiv. Málokterá, jestli vůbec nějaká ženská by tohle zvládla... Moc jí za to, jak se o nás všechny stará, děkuji! Prostě LOVE OF MY LIFE.“

Tentokrát má Vémolův přešlap pohádkový konec. Vše se v dobré obrátilo. Otázkou však je, pokud známý bijec bude i nadále klopýtat, zda mu to bude silikonová playmate do nekonečna odpouštět. Nezbývá než doufat, že se Terminátor ze svých chyb dostatečně ponaučil a už bude jen sekat latinu