Míša Tomešová v rajcovním oblečku! Nebyla sama, kdo se spoře oděný postavil před objektiv fotografa
Zdroj: herminapress

Míša Tomešová v rajcovním oblečku! Nebyla sama, kdo se spoře oděný postavil před objektiv fotografa

Vytvořeno dne 23.06.2021

V sexy oblečku se nechala fotit herečka Michaela Tomešová. Černý korzet a červené síťované punčochy jí sedly jako ulité. Jak se Míša v rajcovním kostýmů cítí?

„Nejde tak o to, jak se cítím já, ale jak se cítí Sally Bowles v muzikálu Cabaret. Je velmi spokojená a tak je to v pořádku. Pro mne je trošku zvláštní nezvyklé líčení. Umím pracovat s mimikou svého obličeje a najednou jsem pod takovou maskou. Jsem zvědavá, co to udělá na jevišti. Rozhodně se ten make-up bude ještě během představení měnit, nechte se překvapit,“ prozradila Míša Tomešová při focení plakátu k muzikálu Cabaret, který uvede Divadlo Bez zábradlí na začátku září.

V roli Sally se Míša Tomešová alternuje s neméně dobrou Rozálií Havelkovou a holky se výborně doplňují. „Není na škodu se s Rozárkou inspirovat navzájem, ale jsme obě tak typově odlišné, že i ty naše Sally budou jiné.“

Jako rozcvičku na muzikál Cabaret si Míša Tomešová střihla se svým manželem Romanem Tomešem několik písniček na koncertu Busking pro Slunce. „Je to koncert na ulici, tak až na místě se s Romanem rozhodneme, co budeme zpívat. Ale protože Roman má kytaru, tak se vždycky spíš podřizuji jemu. Znám všechny jeho písničky, tak s tím nemám problém,“ uvedla Míša Tomešová, Romanova největší fanynka.