Zorka Hejdová je zpátky u mikrofonu! Komu svěří hlídání syna?
Zdroj: Se svolením Evropa 2

Zorka Hejdová je zpátky u mikrofonu! Komu svěří hlídání syna?

Vytvořeno dne 01.09.2021

S koncem prázdnin usedají znovu za mikrofon oblíbení moderátoři Evropy 2. Zatímco Leoš Mareš a Patrik Hezucký se do vysílání vracejí po dvouměsíční prázdninové pauze, Zorku Hejdovou a Katku Říhovou posluchači slyší po téměř půlroční pauze, během které se staly maminkami.

Zorka Hejdová se vrací do Odpolední show Evropy 2 ke kolegovi Tomáši Zástěrovi. „Přestože je pro mě teď péče o syna prioritou, od osmnácti let jsem v éteru a teď mi to chybělo, ne že ne,“ přiznává Zorka Hejdová. O syna Zorky Hejdové Nikolase se bude převážně starat tatínek Míra Hejda, počítá se ale také s pomocí babiček a kamarádky. „V rádiu mám domluvený režim, který mi umožní být zpět v práci, a přesto co nejvíc s malým. Každopádně Nikolas bude samozřejmě co nejvíc s tatínkem. Určitě využijeme i babičky a moje kamarádka ze základní školy pracuje jako chůva, takže jsem domluvená s ní. Asi bych měla obavy svěřit Nikolase někomu úplně cizímu, muselo by to být na hodně dobré doporučení,“ prozrazuje moderátorka.

Chůva se bude starat také o dceru Katky Říhové. „Sofince je teď půl roku, tak doufám, že to spolu zvládneme,“ věří moderátorka, pro kterou bylo toto léto jiné než ta předchozí. Zatímco Katka se odhodlala s malou Sofinkou vyrazit v létě do zahraničí, Zorka Hejdová si ho užívala doma v Čechách. „Upřímně, cestování mi chybí, ale to si užijeme, až bude Nikolásek trošku větší. Počasí u nás bohužel za moc nestálo, takže grilovačky a koupačky bych spočítala na prstech jedné ruky,“ směje se moderátorka Zorka Hejdová.