První odpadlík opustil 1. Misi. Prý ten nejhezčí, vzdychají fanynky
Zdroj: TV Prima

První odpadlík opustil 1. Misi. Prý ten nejhezčí, vzdychají fanynky

Vytvořeno dne 01.09.2021

Je jich dvanáct, ale jen čtyři mohou získat místo v elitní skupině vojenských lékařů. Přežijí jen ti nejsilnější, a nejslabší článek v každém díle seriálu 1. Mise skupinu opustí. Jako první šel v neděli z kola ven Ondřej Kubina alias Luděk Hnyk.

„Je mi to líto, tenhle seriál je dost unikátní a bavilo mě nosit uniformu i lékařský mundúr. Na druhou stranu jsem rád, že jsem tam vůbec mohl být,“ říká Ondřej Kubina, pro kterého hned začaly plakat divačky na sociálních sítích. „Toho nejhezčího, nee, proč jste ho vyhodili, vraťte ho zpátky,“ rozčílila se jedna z fanynek seriálu. Rozhodnutí se zdá být definitivní. „Uvidíme, co scenáristé. Fanynky musí hodně psát, aby mě vrátili. Ale zatím je to pro Luďka konečná,“ tvrdí mladý herec.

Ondřeji Kubinovi je teprve 24 let, a už ho zdobí snubní prstýnek. Manželku, Peruánku, si přivezl z Austrálie, kam odjel na zkušenou. Studoval konzervatoř, na kterou navázal studiem VŠE v Praze. V seriálu 1. MISE získal roli kadeta Luďka Hnyka.

„Jsem ženatý. Svoji ženu Claudii jsem si našel v Austrálii. Je to Peruánka. Původně jsme spolu chtěli chodit jenom tam s tím, že se pak naše cesty rozejdou, ale už to nešlo,“ směje se Kubina, který vystudoval konzervatoř, po návratu z Austrálie si ale namísto umělecké vysoké školy podal přihlášku na Vysokou školu ekonomickou v Praze. A dostal se. „Chtěl jsem mít něco vedle herectví, a současně herectví rozvinout. Potřebuji pořád nějakou inspiraci a múzu. A také něco vědět. Hloupý herec nebude nikdy nic moc. Dostat se tam bylo poměrně složité, ale horší bylo se tam udržet, po konzervatoři byly matematika, ekonomie a účetnictví skok, který jsem musel nějak zvládnout. Před pár týdny jsem dokončil bakaláře a chci navázat magisterským studiem, tak ze mě snad bude inženýr,“ doufá Ondřej Kubina.