Chlapské drby ve vířivce ve speciálním díle Svatby na první pohled
Zdroj: TV Nova

Chlapské drby ve vířivce ve speciálním díle Svatby na první pohled

Vytvořeno dne 08.12.2021

Jakmile se spolu sejdou Jarda, Michal a Petr, je jasné, že je spojují nejen podobné zkušenosti z experimentu Svatba na první pohled, do kterého šli, aniž by tušili, co všechno je čeká. Ti tři si vyloženě sedli, takže brzy dojde i na probírání jejich drahých poloviček. Jak je vidí? Co by jejich partnerkám možná moc velkou radost neudělalo? Na to odpovídá tato ukázka ze speciálního vánočního dílu.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Z původních šesti párů, které si řekly u oltáře své ano ve velkém sociálním experimentu Svatba na první pohled, spolu vydržely jen tři – Romana a Jarda, Mirka a Petr, Klára a Michal. Všechny tři páry nyní vyrážejí společně na horskou chatu, aby si tu užily zimní radovánky i tu pravou vánoční atmosféru včetně ježíška. Samozřejmě dojde i na probírání experimentu a partnerů či partnerek.

O tom, že ženy si řeknou kdeco, není pochyb. Nyní se ale ukazuje, že s chutí drbou i chlapi. Stačí, aby k tomu měli příležitost, a člověk se jen diví. Zatímco partnerky se činí v kuchyni a připravují večeři, pánové se zašili do vířivky, kde na svých polovičkách nenechají nit suchou. Co by se jejich partnerkám asi moc nelíbilo?

To odhalí tato ukázka ze speciálního vánočního dílu druhé řady velkého sociálního experimentu Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova ve čtvrtek 9. prosince ve 21:25.