Princezna z Řachandy bude maminkou. Denisa Pfauserová se bojí, že bude trapnou matkou
Zdroj: herminapress

Princezna z Řachandy bude maminkou. Denisa Pfauserová se bojí, že bude trapnou matkou

Vytvořeno dne 01.02.2023

Herečka Denisa Pfauserová, kterou diváci znají jako rozmazlenou princeznu z pohádky Řachanda nebo momentálně ze seriálu ZOO, se pochlubila těhotenskou fotkou. Všechny překvapila, protože nikdo netušil, že je herečka těhotná.

K fotografii na sociální síti, kde se se svým partnerem Martinem Kučerou těší pohledem na fotky z ultrazvuku, napsala Denisa miminku dojemný vzkaz.

„Ještě Tě neznám a už vím, že Tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy Ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče. Bublinko naše, vím, že Ti dám všechno, co mám a budu se modlit, aby si se svojí ztřeštěnou mámou měla svatou trpělivost. Nebude to totiž vždycky lehký a vím, že nastane milion chvil, kdy si budeš myslet, jak neskutečně trapná a mimo jsem (a já možná i doopravdy budu), ale doufám, že jednou pochopíš, že jsem všechno dělala nejlíp, jak jsem dovedla,“ napsala mimo jiné pod fotky Denisa Pfauserová a pokračovala: „Nedokážu si to všechno zatím ani naplno uvědomit a mám z toho vlastně i hrozný strach… Ale moje srdce jsi naplnilo štěstím a láskou, jakou jsem zatím nikdy nepoznala a díky tomu vím, že ve své nejdůležitější životní roli obstojím na Oscara.“

V příspěvku oslovuje Denisa svoje budoucí miminko Bublinkou. Bude snad potomek šťastných rodičů holčička nebo Denisa „klame tělem“ a narodí se kluk?

Co myslíte Vy? Napište nám svoje zkušenosti budoucích matek a otců.