Od spolužáků jsem měl před obličejem titulky z bulváru, vzpomíná Artur Štaidl
Zdroj: herminapress

Od spolužáků jsem měl před obličejem titulky z bulváru, vzpomíná Artur Štaidl

Vytvořeno dne 15.09.2023

Syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla Artur Štaidl dal v pořadu Život ve hvězdách v TV Nova exkluzivní rozhovor o dětství i dospívání. Bylo to náročné hodně náročné období.

Artur se musel vypořádat s tím, že byl odmalička známý. "Pro mě to bylo dost náročné. Ve škole se to taky projevilo, měl jsem od spolužáků před obličejem titulky z bulváru. Nebylo to příjemné, na základce jsem neměl kamarády, jen dva nejbližší. Učil jsem se s tím žít," zavzpomínal Štaidl. 

Po slavných rodičích zdědil Artur nemalé jmění, které by si mohl bezstarostně užívat. On ale nechce usnout na vavřínech. Vystudoval hotelnictví, živil se jako barman a prodával i vodní dýmky. Nezahálí ani teď. "Jsem obchoďák pro agenturu s digitálním marketingem. S kamarády máme ještě firmu, se kterou dovážíme žvýkací tabák," doplnil.

A aby toho nebylo málo, pustil se do studia psychologie. Ovlivnilo ho samozřejmě i jeho náročné dětství a to, co všechno prožíval. "Toto rozhodnutí ovlivnilo ale i to, jak jsem k tomu přistupoval a jak jsem se s tím vypořádal," míní mladík.

Syn popové princezny a jednoho z nejúspěšnějších muzikantů u nás se samozřejmě zabývá i hudbou. Hej pane diskžokej nebo Mží ti do vlasů ale budete v repertoáru jeho metalové skupiny Behind the Mirror hledat těžko. "Jsem multižánrový, doma si rád pustím klasickou hudbu, zajdu na jazz a ten metal jsem v sobě vždycky tak nějak měl. Ta kapela se rozpadla 2018, ale vypadá to, že se zase dáme dohromady," doufá.

​Arturovi se daří dobře, ale nemá nyní žádný vztah. "Momentálně v mém životě žádná holka není. Nechávám tomu volný průběh a prostě se uvidí, nějak to nevyhledávám," prozradil Artur v rozhovoru v Itálii, kde se natáčela část třetí řady minisérie Iveta, která přiblíží temnější období jejího života. Podle Artura se to tvůrcům podařilo vystihnout.

Zdroj: TN.cz