Kdysi ho natáčela jako revizora v tramvaji. Teď Petrovi Baťkovi režíruje videoklipy!
Zdroj: herminapress

Kdysi ho natáčela jako revizora v tramvaji. Teď Petrovi Baťkovi režíruje videoklipy!

Vytvořeno dne 14.09.2023

Tandem v podání herce a zpěváka Petra H. Baťka a mladičké režisérky Evy Toulové přichází s novinkou. Tou je nový videoklip s příznačným názvem Nejsem sám, který v hlavní roli s hercem Václavem Upírem Krejčím odjeli natáčet až do západočeského Jáchymova.

Dobrá věc se nakonec podařila a klip je na světě. Největší radost z toho má sám autor hudby a textu Petr H. Batěk. „Líbí se mi, když se práce různých osobností propojí a vznikne tak jednotné dílo. To se stalo i v případě videoklipu Nejsem sám. Všichni, kdo na tomto projektu pracovali, jsou mí přátelé a spolupracuji s nimi velmi rád,“ říká zpěvák.

Sám v tom tedy Batěk rozhodně nebyl, hlavní roli si zde vystřihl herec a bavič Václav Upír Krejčí. Vše vzniklo pod taktovkou talentové režisérky Evy Toulové, která už Baťka režírovala ve svém filmu Jak se moří revizoři. Nyní Petr Batěk využil Eviných režisérských zkušeností pro svůj klip. „Když mě Péťa oslovil, hledali jsme lokaci, která bude výjimečná a našli jsme opomíjený ale kouzelný Jáchymov. Kromě kreativního a vtipného Upíra Krejčího v hlavni roli, jsem byla nadšená se zapojeni se místních obyvatel, kteří se zdatně ztvárnili vedlejší postavy. Jsem ráda, že se upřímné nadšení a optimistická energie celého města podepsala i na pozitivním výsledku celého videoklipu,“ pochvaluje si spolupráci sama režisérka.

Všichni, kdo se na práci podíleli mají z klipu radost, a to je to nejdůležitější. „Samozřejmě že pokaždé je co vylepšovat, ale snažím se brát věci, tak jak jsou. Studiové audio práce i natáčení videoklipu jsem si užil a myslím, že jsem rozhodně nebyl sám. Takže když to shrnu, jsem spokojený,“ dodává závěrem Batěk.