Pamatujete? Řada současných i bývalých moderátorů novácké Snídaně se sešla ve vánočním klipu
Zdroj: TV Nova

Pamatujete? Řada současných i bývalých moderátorů novácké Snídaně se sešla ve vánočním klipu

Vytvořeno dne 01.12.2023

Ranní pořad TV Nova Snídaně se spojil s oblíbenou zpěvačkou a herečkou Annou Julií Slováčkovou, která pro něj připravila speciální vánoční píseň. Na natáčení klipu se kromě současných moderátorů objevila i řada tváří, které moderovaly tento pořad v minulosti. Anna Julie Slováčková píseň „Čas zastavit čas“ spolu s Milanem Peroutkou zpívá.

Povedlo se propojit na jednom místě dvacet čtyři současných i bývalých moderátorů Snídaně. Nechyběli ani psi. Ve studiu s obrovským stromečkem a spoustou světýlek se potkali nejen současní moderátoři Snídaně a Víkendové Snídaně Ondřej Havel, Johan Mádr, Dana Morávková, Jan Čenský, Miluše Bittnerová, Pavel Svoboda a Roman Staša, ale i jejich další kolegyně z vysílání Bára Šimková, Iveta Maurerová, Natálie Chocholoušová, Petra Vindyšová, Pavlína Lubojatzky nebo Besky. Příjemnou atmosféru pomohli dotvořit Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Zorka Hejdová, Aleš Háma, Aleš Lehký, Gábina Partyšová, Iveta Kořínková, Vítek Havliš, Kateřina Kaira Hrachovcová, Eva Decastelo, Jakub Kotek, Ondřej Vodný, Tomáš Novotný, Petr Říbal a Lukáš Maule.

„Vánoce jsou o setkávání s blízkými, o tom, že bychom se měli aspoň na chvíli zastavit a rozjímat. To je to nejcennější, co můžeme jeden druhému dát. I proto jsme naši písničku pojmenovali Čas zastavit čas,“ říká Anna Slováčková. „S Milanem jsme dobří kamarádi, umíme se na sebe naladit, takže to byla spolupráce více než příjemná. I ve studiu se povedlo vykouzlit půvabnou vánoční atmosféru, a to bez ohledu na to, že byla polovina listopadu,“ dodává Anna

Klip bude mít premiéru ve vysílání Víkendové Snídaně na TV Nova dne 3. prosince, tedy na první adventní neděli.