Pedagožka Rázlová a její student Roden: Jaké mají spolu vztahy?
Zdroj: herminapress

Pedagožka Rázlová a její student Roden: Jaké mají spolu vztahy?

Vytvořeno dne 30.11.2023

Profesorka a její student se sešli před filmovým plátnem na premiéře filmu Tancuj Matyldo. Regina Rázlová a Karel Roden se usmívali, ale ve skutečnosti k sobě cítí každý trošku něco jiného.  

Regina Rázlová a Karel Roden hrají ve filmu matku a syna, kteří spolu mají komplikovaný vztah. Měla Rázlová výtky k herecké práci svého žáka? „Ježiš, to bych si nedovolila. Já jsem z Karla měla trému. On je tak skvělý herec, že jenom koukáte a v duchu si říkáte, tohle bych mohla od něj „vopsat“, jen je vám to blbý. Co se ale nezměnilo, že je to těžký introvert,“ uvedla Regina Rázlová před premiérou filmu Tancuj Matyldo.

Karel Roden má svůj vztah ke své pedagožce postavený jinak. „Mne Regina učila na škole a vždycky se mi strašně líbila, já jí vždycky platoniky miloval. Ona k výuce přistupovala jinak, tak zvláštně pečlivě. Nosila materiály jiných hereckých metod a za to jsem jí vděčný. Pak jsme se neviděli, ale od jisté doby jsem jí dost často potkával a nikdy s ní nehrál. Tady ve filmu Tancuj, Matyldo jsem jí hrozně rád potkal. A možná, že mám na ní vzpomínky z těch studijních let, je pro mne něco jiného, než kolegyně,“ prozradil Karel Roden.

Ve filmu Hádej Matyldo dále hrají Antonio Šoposki, Simona Postlerová, Eva Leinweberová nebo Miroslav Babuský. Za kamerou stál Martin Štrba, architektem byl Adam Pitra, hudbu složil Michal Pavlíček, střihačem byl Vladimír Bezděk, kostýmy navrhla je Katarína Štrbová Bieliková, o reálnou vizuální proměnu Reginy Rázlové v hlavní ženské roli se postarala zkušená umělecká maskérka Andrea McDonald.

 

 

 

Default User Image
Dana Provazníková, 08.12.2023 14:27
Tak jak se ten film jmenuje - Tancuj, Matyldo, nebo Hádej, Matyldo?!