Vanda Hybnerová vyděsila všechny své blízké! Nepovedená plastika v Ulici!
Zdroj: TV Nova

Vanda Hybnerová vyděsila všechny své blízké! Nepovedená plastika v Ulici!

Vytvořeno dne 28.02.2024

Která žena by nechtěla být krásná? Však jich také čím dál více podstupuje nejrůznější zkrášlující zákroky. Občas se však stane, že se hezká tvář změní k nepoznání a dotyčná dáma může leda tak „strašit“ své blízké. Něco podobného se stane Vandě Hybnerové v divácky oblíbeném seriálu Ulice.

Miloš to s dárkem nevychytá

Miloš (Jiří Štrébl) dal Evě (Vanda Hybnerová) k jejím padesátinám opravdu luxusní dárek – poukaz na estetickou kliniku, aby si dopřála nějaké to vylepšení zevnějšku. Šokovaná Eva měla co dělat, aby to rozdýchala a neomlátila mu takový dárek o hlavu. Vzala si to samozřejmě osobně. Podle ní jí Miloš dává najevo, že je už jako stará karosérie, kterou je třeba trochu vylepšit a vytunit. Miloš v tom navíc šlape jako slon v porcelánu. Je na sebe pyšný, jak to skvěle vymyslel, že Evě splnil to, po čem ženy v jejím věku touží. Není divu, že Evina pomsta bude už v zítřejším díle sladká….

Vylepšená Eva vyděsí Miloše i ostatní

Eva se rozhodne dát netaktnímu Milošovi pořádnou lekci. Hned následujícího dne přijde vylepšená podle svého gusta – s několika piercingy na obličeji i na těle, dokonce také na intimních partiích, a k tomu ještě i řádně omlazená botulotoxinem, jak tvrdí. Chudák Miloš jen zalapá po dechu, protože takovou katastrofu opravdu nečekal. Ke všemu mu takto zkrášlená Eva naznačí, že se sexem má na čas utrum právě kvůli jednomu z piercingů.

Co na Eviny plastiky říkají samotní herci?

Natáčení děje kolem Evina omlazování a vylepšení jejího zevnějšku si samozřejmě užívali herci i celý štáb, protože představitelka Evy Vanda Hybnerová vypadala opravdu jako odstrašující příklad omlazovacího zákroku. Nesmát se při pohledu na ni dalo všem docela zabrat. „Byla to velmi humorná situace. Připadala jsem si jako u zubaře, protože jsem měla celý obličej vycpaný vatovými tampony. Špatně se mi mluvilo, některá slova jsem vůbec nemohla vyslovit, ale užili jsme si to. Já osobně zastáncem kosmetického vylepšování rozhodně nejsem. V rámci své profese považuji mimiku obličeje za podstatnou. Jak jinak sdělovat emoce, než mimikou ve tváři… Jediné, co pravidelně pro svou pleť dělám, je obličejová jóga. Ovšem i ta je často zdrojem humorných situací,“ dodává s úsměvem herečka Vanda Hybnerová.

Video soubor

Zdroj: TV Nova