Holky hereckých rodičů v akci. Dcery Rybové, Prachaře a Jirešové si zahrají v seriálu
Zdroj: herminapress

Holky hereckých rodičů v akci. Dcery Rybové, Prachaře a Jirešové si zahrají v seriálu

Vytvořeno dne 27.03.2024

Mladí herci Radek Melša, Daniel Kadlec a Filip Červenka musí rychle zmizet ze země, vezmou starou dodávku a prchají za hranice před mafiánským bossem. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, kde pracují tři kamarádky – v podání Rozálie Prachařové, Josefíny Prachařové a Sofie Höppnerové.

Všech šest mladých lidí se sešlo na natáčení seriálu Lež na pláži, kterou uvede televize Prima.

„S Josefínou a Rozálií se známe odmala, žádnou nervozitou před sebou netrpíme, a díky tomu byla na natáčení taková domácká atmosféra. Všechno si sedlo, jsme na sebe napojené a jsme jako sestry,“ prozrazuje Sofie Höppnerová, dcera herečky Ivany Jirešové, která si zahraje velkou sportovkyni a tanečnici.

Ty skutečné sestry Josefína a Rozálie Prachařovy se v seriálu Lež na pláži představí jako kamarádky. „Myslím, že byla velká výhoda, že jsme hrály se sestrou spolu. Postavy se pak vytvářely snadněji, vztahy se vyvíjely přirozeněji a věděly jsme, jak na sebe reagovat. V tom to bylo skvělé,“ vypráví Rozálie, která je tou starší sestrou. „Natáčet se sestrou bylo moc fajn, přirozené, a to vám hodně pomáhá,“ souhlasí Josefína.

Příběh osmidílného seriálu Lež na pláži se točil na ostrově Brač a holky jsou rády, že si spolu zahrály. Zda se i rodiče Josefíny a Rozálie Linda Rybová a David Prachař podívají na novinku Lež na pláži, s úsměvem odpovídají, že asi ne. „Možná se podívají. Víte, my se na sebe cíleně nekoukáme. Televize není zapnutá pokaždé, když v ní někdo z rodiny hraje.“

Seriál Lež na pláži jde na obrazovky 1. dubna.