Světští si to přijeli vyřídit se zápasníkem Psychopatem Bejrem. Policejní manévry v obci Dřenice
Zdroj: herminapress

Světští si to přijeli vyřídit se zápasníkem Psychopatem Bejrem. Policejní manévry v obci Dřenice

Vytvořeno dne 25.03.2024

Tak dlouho Psychopat Aleš Bejr provokoval, až narazil na tak zvané světské. Při jednom z jeho podcastů, který moderoval, udeřil člena této komunity do tváře. A to neměl dělat.

Do obce Dřenice na Chrudimsku se v pondělí večer (25. 3. 2024) totiž sjelo na stovku světských, aby si to s Alešem Bejrem vyřídili. „Buď se omluví, nebo si to rozdá s jedním z nás, kterého mu určíme,“ informoval přítomné novináře jeden z iniciátorů „návštěvy“ u Aleše Bejra.

Celou situaci v obci Dřenice monitorovaly desítky policistů, kteří se o akci dozvěděli. „Získali jsme poznatek o možné potyčce s účastí více osob. Přijali jsme nezbytná opatření s cílem tomuto zabránit…“Sdělila mluvčí policie.

Reakce Aleše Bejra přišla vzápětí. Na YouTube natočil video. V záběrech poukazuje na to, že si to s ním přišlo vyřídit sto světských. Také informuje o policejní ochraně. Nakonec celý problém vyřešil Aleš Bejr omluvou, kterou světští požadovali. “Omlouvám se panu… a všem komediantům,“ prohlásil v závěru videa Bejr. „Ty buď rád, že se to celé vyřešilo tady mezi námi třemi,“ prohlásil při odchodu jeden z vyjednávačů z komunity světských.  

Kdo jsou světští?

Světští  je označení především pro komunitu lidí provozujících zábavní parky, cirkusy či s touto zábavou spojený prodej. Pojmu bývá přisuzován i širší význam. Místem, kde světští tyto aktivity provozují, jsou nejčastěji poutě, nebo jarmarky. V širším významu jsou nepřesně označování také jako komedianti, takové označení je pro některé světské považováno za hanlivé. 

Zdroj: Autorský článek. PrahaIn, Wikipedie, YouTube

 

 

 

Default User Image
Mairo, 26.03.2024 07:23
😂 pane Bejr teď BREČÍTE ?svou rodinu ohrožujete od doby kdy vaše hlouposti dáváte na ytbe nejste psychopat, ale vůl když si zvete narkomany na rozhovory jeden se nechá kopat mezi nohy druhý fetka jen tak dál 👌
Default User Image
Pavel, 26.03.2024 09:36
Už by měl dostat od někoho pořádně do držky, většího kreténa jak je on neznám. Totálně vypatlanej bezmozek!!!!!!!