Vítězný Karlos Vémola má před sebou další velkou výzvu
Zdroj: Instagram.com

Vítězný Karlos Vémola má před sebou další velkou výzvu

Vytvořeno dne 20.10.2020

Karlos Vémola je asi nejznámější MMA zápasník v Čechách. Minulý týden si na Oktagonu 17 v Brně vybojoval další vítězství nad norským borcem. Kam povede jeho další cesta, je víceméně než zřejmé. Původně si měl změřit síly s jeho nynějším rivalem Vaškem Mikuláškem, ale kvůli operaci ramene a korona viru nestihl shodit do domluvené váhy.

Jak sám Karlos říka, Vašek pro něj není žádny soupeř a ukončí ho prý kdekoli a kdykoli. “Babu Jagu (Vaška Mikuláška) zničím v prvním kole! Jako že se Terminátor jmenuju. A jestli ne, tak ty rukavice pověsím na hřebík, protože už nemá cenu dál zápasit. Jaga skončí v prvním kole. Tak nebo tak,” prohlásil Karlos Vémola po výhře nad Norem Robertsenem. Karlos sám sebe dostal dost pod tlak, protože musí ukončit Mikuláška v prvním kole.

S Karlosem nemají zrovna v lásce, jeho vyjádření bylo dosti peprné.

Vašek zápas samozřejmě sledoval a jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat. A protože se s Karlosem nemají zrovna v lásce, jeho vyjádření bylo dosti peprné. “Gratuluji k vítězství. Krásný výkon. Nic lepšího jsem od tebe nečekal. Pořád ta samá sračka. Pořád to samé válení po zemi. Pořád to plazení. Nic jiného… Jsem rád, že jsi ho zalehl v tom třetím kole. Gratuluji ti k vítězství a vidíme se při stavění Karlova mostu 5. prosince. Ahoj.”

 Nic není od organizátorů potvrzené, ale jak oba říkají, 5. prosince by se mělo všechno rozhodnout a dojít k výsledku tohoto sporu.