Nosková, Vojnar, Pavlíček, Peterková a další známé tváře. Kde si dávají dostaveníčko?
Zdroj: herminapress

Nosková, Vojnar, Pavlíček, Peterková a další známé tváře. Kde si dávají dostaveníčko?

Vytvořeno dne 18.11.2021

Pražské fitness centrum ve Vysočanech se může pochlubit nejen krásným výhledem či umělci, kteří sem chodí ladit svoji fyzickou kondici pod dozorem ikony a spolumajitele klubu Jindřicha Čandy nebo odpočívat do wellness. Nicméně právě tyto známé tváře si zde pomalu ale jistě dávají hromadné srazy.

Míša Nosková dokonce začala trénovat I  své kolegyně jako například Petru Peterovou, která si udržuje postavu na muzikál Děti Ráje, to Petr Vojnar se zřejmě hází do formy nejen kvůli nedávným zdravotním obtížím, ale i kvůli Lucce Vondráčkové, s níž tvoří již nějakou dobu pár.

Holky spolu s gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösi se na focení nových promo fotek vyfikly do stejného outfitu. "Tak jsme tři matky, takže jsme vlastně takové soulmate," vysvětluje Leona 

A co vlastně přesvědčilo zpěvačku Míšu Noskovou vrhnout se na trénování? "Trénování mne baví moc. Za prvé jsme s Jindřichem častěji spolu, za druhé jsem mezi lidmi a za třetí mám ke sportu hodně blízko, takže mám radost, když lidé chodí z našich tréninků zničení a druhý den posílají zprávy o tom, co všechno cítí nebo je bolí," směje se Míša, která v sedmém měsíci těhotenství a není to na ní vůbec vidět.